Amit még mindig tudni akarsz a szexről (2012)

Hope Springs

kevelin   2021. 08. 16.

Többet vártam. Kínos jelenetek, kiszámítható sztori, nevetséges megoldások. Meryl Streeptől többet vártam egy ilyen alakítás elvállalásakor.

Deku   2017. 12. 10.

Szinte én szégyelltem magam a kínosabbnál kínosabb jeleneteknél. Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Teljesen elszúrt az egész legszívesebben mínuszt adnék rá mivel annyira nem tetszett.

Gigi   2017. 01. 17.

Szeretem ezt a filmet, nagyon reálisan mutatja be egy hosszú házasság szinte természetes velejáróját, az eltávolodást, és a kétségbeesett próbálkozást arra, hogy képesek legyenek újra egymásra találni.

jencike1985   2017. 06. 01.

Hitelesen játszanak a színészek. Kedvenc párosom. Tommy Lee Jones nekem is megmaradt sötétzsarunak , de kezdett más arcot mutatni. Meryl Streep viszont hitelesen mutatkozott. Szuper film.

szd91   2015. 07. 26.

Vicces. A témaválasztás érdekes, ezzel eddig nem sok film foglalkozott éppen ezért jó. Meryl Streep még mindig nagyon jó színésznő, Tommy Lee Jones nekem mindig sötétzsaru marad, de jó volt látni hogy egy ilyen szereppel is jól elbírt.

Imlah   2017. 11. 27.

Aranyos, kellemes kis film szerethető színészekkel. Annak ellenére hogy semmi különös nincs a sztorijában, mégis kellemes kikapcsolódást nyújtó, könnyed film.

Hercegno   2017. 03. 01.

Sok jót hallottam erről a filmről, azért néztem meg. Valóban jól szórakoztam rajta, de 5 helyett csak 4 csillagot adok rá, mert többet is ki lehetett volna hozni belőle.

A film amit Kate és Arnold néz a moziban a Dilisek vacsorája (1998).

Jeff Bridges visszautasította Tommy Lee Jones szerepét.