Csodapark

Wonder Park

2022.06.03 JRD

Szórakoztató, de nem gyerekeknek!

Egy érdekes történet a nagyobb kamaszoknak és a felnőtteknek. A látvány, az akciójelenetek nem teszik alkalmassá kisgyermeknek való levetítésre. A néhol szinte brutális akciójelenetek miatt inkább hat félelmetesnek, mint szórakoztatónak és sajnos a lényegi mondanivaló emiatt el is veszik. A karakterek viszont szerethetők. Talán a mondanivaló hangsúlyozására jobban kellett volna figyelni, mint a látvány megkreálására. Ettől függetlenül érdemes megnézni, hiszen szórakoztató és látványos. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.02.06 atman.kolibro

Csodás

Meglepően tapasztalom, hogy itt és az IMDB-n is nagyon alul van értékelve ez a mese. Ennek ellenére megnéztem (hálajazégnek). Véleményem szerint megint az van, hogy a közvéleményre nem kell minden esetben adni. (nézzük csak meg a zenei toplistákat, ott se a minőség a divat, bár természetesen ízlések és pofonok, másnak meg az nem tetszik, ami nekem igen) Számomra ez egy remek mese, rég láttam ennyire kellemes animációt. Pompás humora van, továbbá a mondanivalója is gyönyörű. Én csak ajánlani tudom, na meg a Feleségem is. :)

2019.04.17 NEO

Szinte azonnal teljesen a szívemhez nőtt ez a mese, elképesztő, hogy mennyi mondanivalót bele tudtak zsúfolni a készítők. Engem nagyon megnyert magának, így szinte nyomban a kedvencemmé vált. Az biztos legalábbis, hogy még jó néhányszor meg fogom nézni.

2019.05.12 Ms. Akárki

Lendületes, aranyos mese, mely inkább a kisebb korosztályt célozza meg. Vicces, fordulatos, lendületes mese. Az animáció gyönyörű és egy két poén tényleg nagyon jó. Egyszer mindenképpen érdemes megnézetni a gyerkőccel, mert tuti befutó szerintem.

2019.04.13 jojojo3

Nem mondom, hogy igen rossz film lenne a Csadapark, mert nem igaz, viszont annyira jellegtelen és semmi karaktere nincs, hogy azzal a lendülettel, ahogy mengézted, el is fogod felejteni. Valami nagyon hiányzott nekem belőle, de a kicsik jó eséllyel ellesznek rajta. Semmit nem vesztesz, ha ezt most kihagyod.

2020.02.10 Ringló

Az alapötlet és az eleje varázslatos, de a sötétség és a közepén lévő akciófilmbe illő jelenetek egy kisgyerek számára nézhetetlenné és félelmetessé teszik a filmet....kár mert így ahelyett, hogy kidomborulna a film igazi mondanivalója, inkább elhalványul.

2019.04.11 lexlutor

Szerintem ma már alapelvárás lehet egy animációs filmmel szemben, hogy egyaránt szórakoztató legyen kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Szerintem a Csodapark ezt egyáltalán nem tudja hozni. Egész biztos, hogy a kicsik jól ellesznek vele, de a felnőttebb... Több

2019.07.09 gerda

Nem szívesen mondok ilyet, de számomra csalódás volt a film. Értem én az időzítését, a hosszú hétvégére épp jó lesz a családosoknak, de nem biztos, hogy nem találtok ennél jobb programot. Számomra üres volt a Csodapark, azért a néhány vicces jeleneté... Több