ARQ (2016)

ARQ

Lonka   2017. 07. 30.

Ezek az időhurkos filmet nálam mindig unalmasak. Itt sem volt ez másképpen, egy nekem elment a szereposztása is jó volt, de a történet nem jött be.

MMcFly2015   2016. 10. 04.

Az időutazás és időhurok téma a kedvenceim közé tartozik, így nem tudok szőrös szívű lenni a film értékelésénél. Az egész egy házban játszódik, olcsó költségvetésű film, nagy látványra nem kell számítani. A sztori él a sablonokkal, de még is leköti a... több»

Buffy   2016. 09. 22.

Nem fűztem sok reményt a filmhez a tartalma alapján, mert olyan unalmasnak és átlagosnak tűnt első olvasatra. De kellemesen csalódtam. Jó a film zenéje is.

BloodyMary   2016. 09. 15.

Nekem bevallom unalmas volt. Nem kötött le és nem sikerült megszeretnem a sci-fi műfaját ennek a filmnek a hatására sem. A zenéje viszont jó volt.

FunBoi   2016. 09. 20.

Ahhoz képest, hogy ez egy kis költségvetésű produkció, egészen szép kis projekt kerekedett belőle. Izgalmas, érdekes, nagyon tetszett!

dosty   2016. 09. 16.

Hú, hát mit is mondjak. Szerintem ez egy egészen jó kis filmre sikeredett. Nekem a történet is tetszett és a kivitelezés is igazán izgalmas pillanatokat kínált.

Sztyúi   2016. 10. 09.

Nem igazán vettem a lapot ezzel a filmmel. Azért sci-fin belül is vannak egészen jók és megnézésre érdemesek - na ez nem ilyen. Nekem lapos volt és eseménytelen.