Ütközés

Collide

2016.11.22 csocsicsoda

Le se kellett volna forgatni, olyan érésem volt, mintha láttam volna már a sztori egy eredeti ötlet sincs benne. Nagyon gyengusz.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Nekem bejött a film. Amellett hogy sok az akciójelenet a sztorija is érdekes, van benne fantázia. Pörgős, cslekményes film, amin nem unatkozik a néző! Érdemes megnézni!

2016.03.16 JollyDzsé

Nem jó a szereplőgárda, de ezt leszámítva engem kikapcsolt a film. Egyszer nézhető, de mi a baj ezzel?

2016.06.28 DarkLion

Az efféle olcsó akciófilmeket nem szeretem. Hiába a húzós névlista vagy a jó promó, a film maga nem ér semmit. Unalmas, kliséktől csillogó.

2016.05.27 gennaddifix

Tempós, jó kis akciófilm, ami nem engedi meg, hogy unatkozzunk rajta. Felicity Jones nagyon jól játszik, de Hoult is megjárja. A kaszkadőröket igénylő jelenetek alaposan kimunkáltak és látványosak, de mint mondtam, nem csupán a látványról szól ez a film, a történet is fontos szerephez jut a filmben.

2018.03.26 Queenakasha

Egészen vicces és szórakoztató, különösen Ben Kingsley karaktere. Sokkal rosszabb filmre számítottam, bár már meg sem lepődöm, hogy ilyen hírnévvel rendelkező színészek, ehhez hasonló szerepeket vállalnak el. Nem értem miért.

2016.12.31 Kaslerka

Amerikai Cobra 11 (német autópályán), se több se kevesebb! :) Lefekvés előtt tökéletes.