Az árva

Orphan

2018.01.16 lendvaicsaba

Nem rossz az alapötlet, de nagyon elhúzták a filmet, pedig sokkal kevesebb játékidő is bőven elég lett volna a storyhoz. Elég érdekes volt megtudni,hogy végül is egy felnőtt nő az a kislány.

2016.10.13 pav

Ez a film meglehetősen nehezen emészthető, engem megviselt. Aki nem bírja a családi tragédiákat és a komoly drámát, annak nem ajánlom. Egyébként egy egész jó film, néha talán kicsit túl hatásvadász, és egy kicsit sok már a történet önmagában is. Erre... Több

2018.11.10 Koniv

Valahogy a nézőknek tetszett ez a film, a kritikusoknak viszont nem. Szerintem a film túl komoly, hogy az átlagos néző lássa, hogy egyébként elég silány a rendezés. Túlterheli a nézőket érzelmileg, és innentől fogva már nem tűnik fel, hogy ez csak egy másodosztályú dráma, ami elsősorban a komoly történetre épít.

2020.11.07 Joan

Imádom!

2018.10.28 Heniko

Szuper, érdekes, fordulatos. Imádtuk. Minden idők legjobbja! Aki horrora van kiehezve nezze meg, kotelezo, nem fog csalodni.

2022.11.05 Erik Csok

Még nyáron néztem meg, és nekem nagyon tetszett. Elég beteg film, és a csavar is elég durva, ez viszont csak jobbá teszi. A film izgalmas, teli van nagyon király jelenetekkel. És igazából ennyi. Szerintem egy többször nézős darab, ha nem másért, hát a zseniális csavar miatt érdemes megnézni.

2019.02.10 Ildikó Bacskai

végre meglep egy film

Nagyon megragadó hangulatú, megdöbbentő fordulatú film, többször nézős. Jó színészválasztás, teljesen hiteles alakítás.

2022.02.27 Deadly-Assassin

Lassú, klisés, unalmas

A film a maga 2 órás játékidejével nehezen végigszenvedhető. A történet tele van a szokásos "árva gonosz lány"-klisékkel, a házaspár örülten naiv, a gyerekek viselkedése néha teljesen logikátlan. Vera Farmiga színészi játéka az, ami minimálisan megmenti ezt a filmet...

2020.10.22 petraszab

A kislány mindenkit lejátszott az biztos. A története azért elég gyenge lábakon állt a hihetőséget tekintve.