Az átok

The Haunting

2020.09.02 Interfectorem Sabnock

Jan De Bont inkább operatőrként tevékenykedik,és ez nagyon meglátszik a filmen.Maga a film számomra elég nagy csalódás volt,mint történetben,mint kivitelezésben,egyedül a helyszín,és a jó fényképezés hozza két csillagra.Owen Wilson,és Catherine Zeta-Jones kimagaslóan rosszak voltak,és oda nem illőek.

2019.01.28 Márton

a nap véleménye

A közepes mércéjével

Nagyon régen szerettem ezt a filmet, most hogy újranéztem azért voltak azért gondjaim vele! Az 1999-ben készített The Haunting, nálunk a "csodás" magyar fordítás alapján csupán Az átok címen bemutatott film, eredetileg egy feldolgozás, méghozzá az 19... Teljes kritika

2018.08.04 indingo

A szereposztása izgalmasabb, mint maga a film. Maga a kastély, mint helyszín izgalmas, de a története kicsit gyermeteg volt és a karterek sem túl izgalmasak.

2019.10.21 Caravaggio1978

kellemes esti talány

Nem egy igazi horrorfilm,de én a végére nem csalódtam a történetben.Izgalmas a történet,nemhiába ültem a képernyő elé,jól szórakoztam.

2019.03.27 Timcsi

Annyira jónak ígérkezett a leírás alapján, de csalódnom kellett. Nagyon elnagyolt a története, nincs kidolgozva. Közepes.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Az átok című filmet sokan lehúzzák, ám én hibái ellenére is azt gondolom, hogy egy igen jó kis film, úgyhogy maximális 5 csilagot adok rá. Azon kevés film közé tartozik ugyanis, amit kétszer is szívesen megnéznék.

2015.06.16 AESB

Egyszer meg lehet nézni. Azért horrornak nem mondanám, de vannak benne részek, amikor ijedezik az ember... A színészek kiválóak, a történet rendben van.

2016.07.15 Timejja

2 órányi színtiszta unalom...Amilyen körítése van a háttérsztorinak (gonosz háziúr, meghalt gyerekek) annyira unalmas a kivitelezése a film "jelenében" történt dolgoknak. Lényegében az utolsó fél órában történik valami, de azt sem nevezném nagy durra... Több