Az éjszaka urai

We Own the Night

2020.12.28 Interfectorem Sabnock

Érdekes, mert semmi extra, semmi különleges nincs a filmben, de mégis nagyon tetszik és magával ragad. Robert Duvall és Eva Mendes kötelezően jól hozza a rájuk bízott karaktereket, de azért a két kimagasló alakítás az Mark Wahlberg és Joaquin Phoenix fantasztikus karaktere volt. Ajánlott film mindenképpen.

2020.08.13 elekm90

Nagyon rendben van James Gray filmje. Nem tartogat nagy fordulatok, de a komor, drámai hangulata nagyon el lett találva. Joaquin Phoenix nagyon jó mint mindig, Robert Duvall az apa szerepében nemkülönben. Egy-két jelenet (pl. autós üldözés az esőben ... Több

2017.12.09 Deku

Meglepő, hogy én erre a filmre jókat mondok mert nem vártam tőle semmi pozitívat. Nem sokat tudok mondani de az biztos, hogy ennél remekre szabottabb filmet nem mostanában láttam.

2015.05.05 ZeroHero

Jó film, érdemes megtekinteni. Vannak benne túlzások, de miben nincs. Jók a színészek...Szép a női főszereplő.:-) 10/9, mert a mai világban már kincs az ilyen film, annyi a szemét.

2017.11.29 Bob

Jó kis krimiről van szó. Nincs benne semmi újdonság, de az első percétől az utolsóig élvezhető. Érdemes megnézni.

2019.10.09 HitGirl

Bírom ezeket a színészeket, főleg Joaquin Phoenixet, szerintem nagyon jól játszott itt is, jól be tudta mutatni ezt a karaktert. A rendezés is jó volt szerintem, nem tudnék semmi kivetnivalót találni a filmben. Nálam biztos, hogy ötös ez a film.

2015.11.05 Turro

Szépen, ügyesen összerakott krimi, de sajnos nem nagyon tud semmi újat mutatni a műfaj eddigi darabjaihoz képest. Eléggé kiszámítható, nagyjából ugyanaz történik benne, mint minden ilyen típusú filmben. Persze aki ezt szereti, azt ez nem fogja zavarni, de nem is lesz túl nagy élmény a számára.