Az első lovag

First Knight

2024.01.09 drg0602

Teljesen lefoglalt az elejétől a végéig! Jó témájú, érdekes történettel ellátott alkotás, amely régi, de azzal együtt tökéletes alkotásnak tartom. Igaz, helyenként lassú, rengeteg párbeszéd, jó színészi teljesítmények, mindenképpen érdemes megnézni! Értékelés: 9/10.

2017.11.20 Deku

Érezhetően nem lett a legjobb film de rossz sem lett. Mindenképp megér egy megtekintést. Itt most nem kaptam túlzottan maradandó élményeket de azért meg nem bántam meg, hogy megnéztem.

2019.04.17 Norbert93

A számtalan Arthur mondakör egyik, s sok filmmel együtt felejthető darabja, még az erős színészgárda ellenére is csak átlagos, B kategória felső határát súroló kalandfilm.

2016.07.28 Toncsi

Szerintem gyönyörű film, imádom, ahogy egyesíteni tudták ezt a középkori hangulatot egy kis romantikával. Szinte klasszikussá vált ma már, és valahányszor leadják a tévében én mindig megnézem.

2015.03.18 kaibence

Jó film volt, szeretem azokat a filmeket, amik ezt a kort mutatják be, szerintem maga a film is elég korhű volt.

2016.07.10 Twister

Nem éppen valami cselekményes. Nekem igazából Ormond rideg és jellemtelen alakítása volt teljesen kiábrándító. Valahogy egyáltalán nem érzem a kémiát a két szerelmespár között, így nagyon erőltetett is az egész koncepció.