Az igenember

Yes Man

2017.06.01 vivikejencikelara

Sokszor nagyon vicces mégis komoly film volt. Talán mindenki élete megváltozna ha mi is ilyen helyzetbe kerülnék. Nehéz mindenre igent mondani mégis jól sül ki minden. Jim Carrey legtöbb filmje semmiről nem szól ennek legalább van egy kis közlendője.

2018.11.13 iq.csabi

Elgondolkodtató film, jó poénokkal tűzdelve.

2017.01.24 Olivér Rózsa

Jó film. Az egész film kedves és szerethető végig. Ráadásul Elgondolkoztató. Mindenképpen ajánlom megnézésre. :)

2015.01.24 Zsofi821

Egyszer megnézhető, de felejtős. Maga az ötlet érdekes, hazugság nélkül élni. Nem tarozik a kedvenceim közé Jim Carrey. Már már túl sablonos.

2017.02.03 Sem Rorrey

Jim Carreynek ez sem vígjátéka (persze itt is elejt pár poént), hanem megint a komolyabb filmes énjét mutatja meg. Elgondolkodtató üzenet, érdemes megnézni.

2015.03.31 Brigusz724

A kedvenc férfi színészem Jim Carrey, így egyértelmű, hogy megnéztem a filmet. Sok filmjét szeretem, de ez az abszolút favorit. Annyira jók benne a poénok, de a sok hülyülés mellett még arra is rávilágít, hogy csakis mi befolyásoljuk az életünk a döntéseink által.

2016.05.04 raczdavidzsolt

S tényleg és tényleg! Léteznek ilyen emberek! Úgy hívják pozítívak! Szuper+!

2016.09.27 Zoe091

Szeretem Jim Carreyt, nagyon jó filmjei vannak, köztük ez is. Vicces volt, elgondolkodtató és tanulságos. Többször is megnéztem, egyszer sem untam magam közben.

2018.03.19 Rendszergizda

Aki szereti Jim Carrey-t, annak tetszeni fog nagyon ez film! Amúgy egy átlagos vígjáték, annyira nagy poénok nincsenek benne, de azért lehet rajta mosolyogni. ;)

2017.03.09 Acropolis

Átlagos film, nincs benne semmi extra és újdonságot nem adott. Egyszeri nézésre elmegy, de sokat ne várjatok tőle. Jim Carreytől körülbelül erre számítottam.

2016.05.12 deneslau

Nem vagyok Jim Carrey rajongó, és általában nem is tetszenek a filmjei, de ezúttal pozitívan csalódtam mert nagyon vicces és mégis megható, aranyos benne a gyerek színész, és aranyos a viszonyuk is. Jó film.

2015.06.30 drsolomon

Nem kell vidámságért a szomszédba menni ha ezt a filmet választjuk estére. Frappáns a sztori, felpörögnek az események, jók a karakterek, nincs egy unalmas jelenet!

2016.10.10 tiszaizsofi

Nem tetszett a film mert ugyanazok a poénok és viccek ismétlődnek jelenetről jelenetre ezért már nem tudok rajtuk nevetni. A főhős karaktere is már unalmas nem mutat semmi újat

2015.05.07 titra

Nem valami vicces. Jim Carrey-től mindenki vígjátékot vár, ő meg állandóan megpróbál valami filozófiát vinni a filmjeibe, ez talán egyszer ha bejött neki, itt is inkább erőltetettnek hat.