Az igenember

Yes Man

2016.12.30 Potoczkie

Pár éve láttam a filmet, de ma is emlékszem minden egyes részletére. Sokszor elgondolkoztam rajta, mi lenne, ha én is így élnék, hogy mindenre igent mondok és az igazat. Érdekes, izgalmas film, sok kérdést felvet.

2017.07.04 gerda

Jó kis film, különleges témafeldolgozás, érdemes elgondolkozni azon hogy mi lenne akkor ha sokszor bizonyos helyzetekben mi magunk is igent mondanánk nem helyett.

2017.02.06 tilino

Túlzásokba eső, sablonos, túljátszott vígjáték, ami inkább idegesítő mintsem humoros lenne. Irritáló karakterek, agyzsibbasztó jelenetek. Simán kihagyható, gyenge film, igazi humor nélkül.

2016.12.15 Maxima

Humoros vicces film, ami amellett hogy egy jó vígjáték igazi mondanivalóval is bír és elgondolkoztatja a nézőt. Jól alakít benne a híres színész, vág neki ez a szerep.

2016.07.24 Igob1

Egyedi film és nagyon ötletes. Érdekes belegondolni, hogy mi lenne ha mindenre csak igent mondanánk. Ha tehetném lehet kipróbálnám, de sajnos majd egyszer. Jim Carry az egyik kedvenc színészem és itt sem hazuttolja meg magát. Humoros és klasszikus ez a film.

2015.06.05 era93

Egy film aminek még mondanivalója is van emellett Jim Carrey a főszerepben. Ami nagyon feldobta, hogy elmondja nekünk nem kell mindenre feltétlen nemet és vagy igent mondani, meg kell találni a középutat. Ezt beburkolták jó pár poénnal imádtam.

2016.02.16 dóri

Szerintem az Ace Ventura óta ez a legjobb vígjátéka Jim Carrey-nek. Tetszik, hogy miképp kezelik azt, hogy mond mindenre igent, mert a valóságban is sokszor lehet közhelyesen ezt hallani: "mondj igent az életre"...

2017.08.28 ocskol

Egy igen klassz kis vígjáték Jim Carrey-től, amiben kivételesen nem az idióta humor dominál, hanem jópofa és még el is gondolkoztatja a nézőt sok mindenben. Nekem nagyon tetszett.

2016.05.09 Kutyus

Amellett hogy egy szórakoztató, humoros vígjáték, van mondanivalója is a filmnek. Elgondolkoztatja is a nézőt és reális problémákat vet fel, amire megpróbálja megtalálni a megoldást.

2015.03.19 idefix

Ez a film nekem már túl sok, a poénok fárasztóak, eltúlzottak, még Jim Carreyhez képest is. Az alapfilozófiája érdekes. Még egyszer nem nézném meg.

2015.09.05 s0ltau77

Nekem nagyon tetszett ez is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2015.06.01 zoll-e89

Nagyon jól eltalált vígjáték ez. Vannak benne jól elsütött poénok és ha a film mögé nézünk azért ott van a tanulság is. Nem feltétlen kell elzárkózni mindentől azonban mindenre igent mondani sem jó. Meg kell találni azt a középutat ami egyik oldalra sem billen át.

2016.03.09 Vibozsofi

Nem tetszett a film, borzasztóan irritáló a karakter, nagyon túlzás. A kissrác aranyos benne, de semmi több. Nem értem azokat, akik többször is végignézik. Nem túl színvonalas, humora szinte egyenlő a nullával. nem érdemes megnézni.

2015.03.28 fazsuzso

Nagyon tetszett az alapötlet és ezt Carreynél jobban senki sem játszhatta volna el. Aranyos a kissrác, szerethetőek a szereplők, végre egy igazán ütős vígjáték!