Az igenember

Yes Man

2021.05.02 stewie_griffin_2005

Ez szerintem nem olyan nagy szám film, a romantika szerintem kicsit szétcseszi az egészet, ahogy az Idétlen időkignél is ezt éreztem. Az alapötlet kiváló, a megvalósítás lehetett volna jobb. 7/10

Carrey egy ellentmondásos személyiség,és színész.Ez a mozija a jobbak közé tartozik,nekem kifejezetten tetszett.Poénos,mégis van mondanivaló,így pont balanszba került a film.

2017.07.23 Orosz István

Ez is egy poénos, és ötletes Jim Carrey film ami örök kefvenc marad számomra. A történet is elég jó tehát nem egy agyatlan vígjátékkal állunk szembe. Hozza a Jim Carreytől megszokott szintet az biztos.

2019.10.01 ZeroHero

Mondanivaloval es motivacioval rendelkezo film, vegre egy olyan Jim Carrey szerep, amiben az okorkodes mellett mondani is szeretne valamit, amitol megvaltozik az eletunk. Egyszerre humoros es egyszerre komoly, de tokeletes van elvalasztva a ketto es pontosan eleg is mindegyikbol. Bradley Cooper is nagyon jo a mellekszerepeben.

2019.07.20 Ms. Akárki

Jim Carry egyik legjobb filmje. A mai felgyorsult világban nagyon fontos mondanivalóval rendelkezik. Ne féljünk új dolgokba belevágni és sodródni az árral. Vicces és komoly témájú egyveleg ez a film. A jelmezbálba amikor gyerek Harry Potter jelmezben volt azon jót röhögtünk.

2016.10.27 MKristijan

Jim Carrey-nek megvan a saját stílusa, van aki szereti és van aki rühelli. Nálam ez kedv és film függő. Ebben az esetben fel sem vettem a túlzott hülyeségeit, és jól vizsgázott a film, én igent mondok.

2018.03.19 hackerjulcsi

Ez a film nem kis túlzással, de megváltoztatta az életemet, gondolkodásmódomat. Azóta igyekszem megragadni a lehetőségeket és úgy érzem, hogy élek. Köszönöm!

2017.10.21 kevelin

Nekem ez annyira nem tetszett. Nem tudom megmondani hogy miért de valahogy nem jött be.

2019.07.09 Bizsu82

Kb ezt vártam Jim Carreytől. Hozza a formáját. Humoros és egyedi. Klasszikus, időtálló film, ma is nézhető. Jó a humora, szórakoztató és nem egysíkú.

2018.10.06 Csillagpor

Nagyon jó film. Nem teljesen vígjáték, inkább drámának fogtam fel, mivel a főhős folyamatosan keresi az élete irányát, célját. A romantikus szál is kifejezetten jó volt. Jim Carry-re lett ez a film írva, olyan hatást kelt. Passzol hozzá mint borsó me... Több

2018.03.31 Zsceeeka

Valamivel okosabb film, mint a legtöbb Jim Carrey film. Jó poénok vannak benne, de azért elgondolkodásra is esélyt ad a nézőnek. Kétszer láttam, annyiszor lehet, hogy elég is belőle, de egyszer érdemes megpróbálkozni vele.

2017.10.10 SzFa

Szeretem Jim Carrey filmjeit, nagyon szórakoztatóan játszik, köztük ebben a filmben is. Vicces volt, elgondolkodtató és tanulságos is egyben. Többször is megnéztem, pont olyan film amit a tv-ben sokszor leadnak.

2016.02.14 doroffee

Kicsit féltem ettől a filmtől, mert amit addig láttam Jim Carrey-től, az nem igazán jött be, és már a trailerből csak a hülye gumiarcait láttam... aztán ebben a filmben mégis helyre került mindez. Kedves, megható film, és ugyan történnek benne nagyon... Több

2016.04.15 D. Shaday

A szokásos Jim Carrey vígjáték. Semmilyen téren sem kimagasló, Carrey volt már jobb és rosszabb is, viszont akadnak valóban vicces jelenetek és a mondanivalója sem volt tulajdonképpen rossz. Egyszer egynek bőven ajánlható.