Az órák

The Hours

2020.11.19 Di Canio

Komoly kihívás volt végignézni ezt a filmet, a végére az emberre átragad a depresszió, ami árad belőle. Unalmas, pedig a 3 idősíkban lett volna fantázia, de ez szörnyű volt.

2017.10.25 Deku

A film rendben volt a karakterek is egész szépen összejöttek. Nekem a helyén volt. Szörnyen beletalált ez a film. Semmi rosszat nem tudok mondani róla mivel szerintem igazán egyben volt az egész.

2016.10.29 hsanya182

Hisztis, akaratos, depressziós nőkről szól, akik nem bírnak szembenézni az élettel, más életről álmodnak mint amiben élnek, képtelenek önmagukat megvalósítani... A film témájának megvalósítása szerintem elég jó, három "idősíkon" megy a film, és meg k... Több

2016.09.20 puffancshercegnő

Azt mondanám rá, hogy inkább a nők tudnak azonosulni a filmmel, a hangulatával, a szereplőkkel, de mint filmalkotás férfiaknak is bátram ajánlom, mert egyedi filmélményt nyújt. A színésznők mind nagyon jól alakítanak benne, és karaktereik sorsának alakulását jól mutatja be a film. Nem lankad a figyelmünk, leköti az embert.

2018.12.30 Ildikó Bacskai

Koronát Nicole Kidmannak

Nos a rendezéstől nem ájultam el, a filmzenék közepesecskék, DE NICOLE KIDMAN te jó ég, hát megérdemelte az Oscart ezért a szerepért az biztos, fantasztikusan alakítja a bipoláris személyiségzavarban szenvedő írót, tökéletesen azonosul a szereppel, elképesztő. Olyan embereknek javasolnám a filmet (egyáltalán nem csak nőknek, és bocsájtsanak meg a kommentelők közt előbukkanó őstulkoknak) akik bizonytalan időszakon mennek keresztül.

2015.05.03 Zsceeeka

Tipikus "női" film, de a jobbak közül, bár a páromnak is nagyon tetszett. Melankolikus, elgondolkodtató, ehhez a filmhez igazán hangulat kell. Ha az megvan, akkor nagyon nagy élmény.

2015.02.13 Loborg

Komoly film, emlekezetes. Mindharom noi foszereplo jo a szerepeben, de Nicole Kidman fergeteges. Szinte felismerhetetlen , a tekinteterol ismerni meg leginkabb, Virginiara pedig valoban nagyon hasonlit. Hangulat kell a filmhrz, de ha az megvan, meg egy ideig foglalkoztatja az embert a film vege utan is.

2016.10.13 Hablaty

A neves szereplők ellenére is untam a filmet. A története lapos és túl egyszerű.

2016.10.06 niky86

Az órák célközönsége elsősorban a nők, persze ez nem zárja ki azt, hogy férfiak is jól szórakozzanak rajta. Remek színészi alakításokkal tarkított mű, már csak emiatt is érdemes megnézni.

2016.10.12 tiszaizsofi

A filmhez megfelelő hangulat és lelkiállapot szükséges. Ha ezek megvsnnak, akkor egy nagyszerű és kivételesen egyedi élményt nyújt. A szereplők hitelesek, tökéletes színészek, játékuk hibátlan.

2016.11.21 Manfred

Megfogó, érzelmekre ható igazi dráma profi és hiteles színészekkel. Klasszikus, időtálló film, amit a műfaj kedvelőinek legalább egyszer érdemes megnézni.

2016.09.19 Vviktor

Nagyon érdekesen mutatja be a különböző, ugyanakkor összefonódó női sorsokat. Igazi, tipikus dráma , ami a kategóriában mindenképpen kiemelkedő, átlag feletti.

2015.02.13 ChrisAdam

Nagy-nagy ötös!

No, hát talán így a második nap végére a film megtekintése után csak rászántam magam, hogy egy csinos véleményt kicsikarjak - mert hát valljuk be, nem könnyű egy ilyen filmről írni. Érdekes érzéseim voltak/vannak vele kapcsolatban. Olyanok, melyek ko... Teljes kritika

2015.04.26 mártilány

Nagyon átjött nekem ez a film. Szerintem baromi izgalmas volt, ahogy a történet ki volt találva, és ahogy beleszőtték a könyvet is minden részbe. Aztán meg persze Meryl Streep is lenyűgöző volt mint mindig. Komolyan mondom, még soha nem láttam olyan szerepben, amiben ne lett volna zseniális.