Érdekességek: Húzós éjszaka az El Royale-ban (2018)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Seymour Sullivan szerepére eredetileg Russel Crowe-ot szerződtették, de végül nem tudta vállalni a forgatást. Ekkor került a képbe Jon Hamm.

Chris Hemsworthnek a Bosszúállók 4 után közel 15 kiló izomtól kellett megszabadulnia a forgatása kedvéért.

Az El Royale a Cal Neva kaszinó mintájára készült, aminek egykoron Frank Sinatra volt a tulaja.

Drew Goddard és Chris Hemsworth második közös filmje a Ház, az erdő mélyén után (2012).

A film forgatása 2018. január 29-én kezdődött meg Vancouverben, British Columbiában, majd Burnabyben folytatódott februárban.

A film világpremierje a San Sebastián Nemzetközi Filmfesztiválon volt 2018. szeptember 29-én.