Barbie

Barbie

2024.01.07 halottnemet

Ne nézd meg!

Szörnyű rossz. Az elejétől a végéig kínos poénok (vagy azok egyáltalán poénok voltak?). Senkinek nem ajánlom, aki nem akarja pazarolni ilyenekre az idejét.

2023.07.30 filmember

Zseniális film agyament történettel

Elég agyament, és állati vicces a történet, de jó!

2023.07.21 pav

Nagyon furcsa ez a film, de szórakoztatóbbat még nem igazán láttam az idén. Arra mindenesetre készülj fel, hogy ez nem az a Barbie-film, amire számítanál, de az, ami meg fog lepni és garantáltam mosolyt csal az arcodra (ha pedig egy kicsit jobban oda... Több

2023.07.20 Guszti

Az előzetesek alapján egy laza, amolyan bolondos filmre számítottam, amihez már csak hab a tortén voltak a remek színészek és egy könnyed "girl power" üzenet. De ahogy a sztori beindult, úgy éreztem magam, mintha egy eltérített repülőgépen ülnék. Fantasztikus mélységeket kap a cselekmény az idő előrehaladtával.

2023.07.27 Kata Racta

Műanyag csavar

Habkönnyű látványvilágba burkolt társadalomkritika, nőjogi beütéssel. Kereszténynek mondott erkölcscsőszök biztos fölhördülnek a nyitóképeken, amikor a kislányok nem úgy játszanak, ahogy szerintük kellene, sőt, tevőlegesen lázadnak. A nagy Ken-ütközet is emlékezetes marad. Groteszk, rávilágít „elfajzott” társadalmunk ellentmondásaira.

2023.08.14 Fi396509 Nézhetetlen

Woke propaganda

Igen. 15 percet. Már ez is sok volt. Nem hagyom magam és a családomat behúzni a Woke propaganda terjedésébe – terjesztésébe.