Bérgyilkosok

Assassins

2024.02.20 Schumy1

Stallone, Banderas remekül kiegészítik egymást ebben a filmben, még akkor is, ha 2 külön szerepet kaptak. Remekül oldotta meg a rendező. Királyság!

Stallone és Banderas.Jó kis páros,nekem nagyon bejött,és hiteles a kissé őrült Banderas,és a nyugodt tapasztalt Stallone.Pörgős jelenetek sorozata,és a feszültség végig jelen van a moziban.Moore is nagyszerűen játsza el az áldozati bárányt.Ajánlott akciófilm.

2015.04.18 Yosihiro

Kíválló akciófilm kíválló szereplőkkel. Egy klasszikus akció film amit kihagyni nem szabad. Ajánlom mindenkinek hiszen A. Banderas is nagyot játszik benne! A történet is remek és a fordulatok is jól sülnek el. A 90-es évek filingje érzehető a filmen de mindenképp egy klasszikust nézhetünk meg. Üdv Yosihiro

2016.11.07 Berto49

Nálam az akciófilmek szeretete az évek során egyre inkább csökkent, a mostani értékelésem elsősorban a két főszereplőnek szól. Sly és Banderas nagyon jó, különösen az utóbbi, akit a végén igazi rosszfiú lévén utol is ér a végzete. Eszméletlenül jól a... Több

2020.06.09 HE7EDIK

Banderas sziporkázik szerepében, êlmêny nézni minden rezdülését. Ez a film bizony a spanyol legenda miatt lett emlékezetes!

2016.09.05 Nnoorraa

Annyira nem jött be a film. A színészekért sem vagyok oda és a sztorija is sablonos, sok hasonló van. A műfaj nem ragadott meg igazán, felejthető film számomra!