Billa 2

Billa 2

Billa II
Videók

A Billa 2 című indiai thrillerben egy átlagos férfi, aki egy nagyváros nyomornegyedében él egy nap a környék és az alvilág egyik legfélelmetesebb főnökévé emelkedik.

(erare)

Rendező: Chakri Toleti
Ország: India
Premier: 2012.07.12.

Billa  (2007)

KULCSSZAVAK

2016.10.04 e-batta

Szórakoztató

Sajnos csak fordított sorrendben tudtam megnézni, a Billa magyar feliratára még várnom kell, bár ahogyan olvasom a sztorit, olymindegy, mert a két történetnek semmi köze sincs egymáshoz, annyiban egyeznek meg, hogy Ajith Kumar a főszereplő, és egy ma... Teljes kritika

Ajith Kumar első olyan filmje, amelyet egyszerre több, mint ezer filmszínházban mutattak be.Szerző: e-batta

A Grúziában forgatott akciójelenet alatt a hőmérséklet -5 Celsius fok volt.Szerző: e-batta

Az egyik akciójelenetben Ajith Kumar kezébe belevágtak egy kést (véletlenül). Annak ellenére, hogy rettentően fájhatott neki, a színésznek sikerült az egész jelenetet leforgatnia.Szerző: e-batta

A grúziai felvételek idején egy 20-25 főből álló tamil diákcsapat folyamatosan a stáb nyomában volt, de nem sikerült találkozniuk a szereplőkkel, mivel rendkívül feszített volt a forgatás menetrendje. Aztán Ajith Kumar az utolsó napon meghívta őket a szálloda halljába, hogy egy kis időt eltöltsön velük.Szerző: e-batta