Száguldó bomba

Száguldó bomba

Unstoppable

Egy tehervonat nagy mennyiségű mérgező anyagot szállít, a méreg akár egy egész várost elpusztíthat. A halálos rakomány megállíthatatlanul zakatol az amerikai tájon. A szakértők tisztában vannak azzal, hogy ha nem sikerül megfékezni a szerelvényt, akkor az egyik éles kanyarnál a vonat kisiklik,… Több

Rendező: Tony Scott
Író: Mark Bomback
Premier (HU): 2010.11.18. | HBO Max (2021.06.26.) | Disney+ (2022.06.14.)

2024.03.27 Tomipapi

Ha leszámítom a tartalmi hibákat, akkor jó volt a film. Ha viszont a valós tényeket veszem alapul, akkor csak 1 csillagot adtam volna neki. Egy mozdony nem tud magától menni. Sok védelmi rendszere van. Pl. az éberségi gomb, amit ha a mozdonyvezető nem nyomkod meg kb. fél-egy percenként, akkor a mozdony megáll.

2015.07.31 dulkap

Valóban sok benne a klisé. Valóban nincs sok fordulat benne és valóban nagyjából kiszámítható a film. Viszont olyan szinten tartja végig fent a feszültséget, amit manapság ritkán látok akciófilmben. Egy alapvetően egyszerű történetet tökéletesen hozo... Több

Denzel szeret pénzt keresni,lehet hogy lakásfelújítás előtt van?MIndent elvállal,azt is ,amit nem kellene.Ezt sem kellett volna.Totális blődség,és elcsépelt valami,olyan nagy katyvasz az egész.Persze a végén minden happy,csak nem nálam.Gyenge!

2017.12.10 Deku

Eszement volt maga a történet, tele rengeteg helyen vérző ponttal. Sokkal jobb filmeket is láttam már ez pedig nem közelítette meg az elégséges szintet sem.

2016.08.06 VFTS

A történet elég kiszámítható. Egyszer nézhető, de semmi extrát nem ad.

Három napot vett igénybe annak a jelentnek a forgatása, melyben a mozgó vonatot a gabonakocsi és a mozdony között összekapcsolják.Szerző: Thibo84

Ryan Ahern egy igazi katona, aki a 101. században szolgált Irakban.Szerző: Thibo84

A vonat kisiklásának kísérletét egyszer kellett felvenni.Szerző: Thibo84

A filmben bemutatott "Stanton Curve" egy tényleges vasútvonal Bellaire-ben, Ohióban. A vonal egy történelmi kőviadukton halad, miután átlépte az Ohio folyót Nyugat-Virginiában. A hajlított pálya melletti olaj/vegyi tartályokat CGI-vel adta hozzá a veszélyérzet fokozása érdekében.Szerző: Thibo84

Üdvözöl az Éden!
A nagy öreg