Black Adam

Black Adam

2022.10.27 taba

Nem lett túltolva

Némi előítélettel ültem le megnézni a DC új szuperhősfilmjét, de kellemes csalódást okozott, a minimális történetet jól eladja a látvány és a megfelelő időben elpukkantott humorpatronok. A Bosszúállók Végjátékkal szemben, a Black Adam nem lett túltolva, és szerencsére nem nyújtották el 3 óra hosszúra sem, 2 óra játékidő bőven elég volt. A DC megcsinálta, jöhet Superman.

2022.10.22 BÉLA Nézhetetlen

amerika katyvasz

Többször el aludtam rajta, mindenki ütött mindenkit. Csalódás volt a film.

2023.07.16 Török389133

Akcióban nincs hiány, történetben annál inkább.

2022.11.24 RigbyTheMad

Végre

A sok alja DC-film közül ez az egyetlen, ami végig lekötött és nézhető volt, és nem kellett tekerni benne. Végre nem volt sablonos, mint legtöbb DC-film. Végig látványos volt. Ajánlom mindenkinek.

2022.11.19 Szentgróti Patrik

Szerintem egy jó kis szuperhősös mozit kaptunk, csak hátra kell dőlni és élvezni. Dwayne Johnsonra nagyon illik a szerep. Remélem, innentől kezdve a DCEU végre magára fog találni!

2023.12.23 Janitsek Klaudia

Átlagos

Közepesen kivitelezett, komolyabb sztorit és karaktereket nélkülöző egyszernézős darab.

2022.12.28 Diabolus

Egy szóval? Katyvasz.

Gyenge színészi alakításokkal, kiszámítható cselekménnyel megspékelve.

2022.11.07 kecsamstaff

Anti Shazam!!!

Tath Adam alias Anti-Shazam megjelenésével új korszak köszöntött be a DCEU világában. Dwayne nagyon jól hozza az anti-szuperhős szerepét. Látom benne a méltó ellenfelet Supermannel szemben. Azért valljuk meg az őszintét, egy Superman vs. Black Adam összecsapás elég ütős lenne, amit a film végi előrejelző zárójelenet nyitva is hagy nekünk, nem mellesleg a DC-rajongók legnagyobb örömére. Negatívumként talán csak Atomcsapást tudnám megemlíteni, aki eléggé keveset tett hozzá a filmhez, mintsem hozzátett volna. Ez a mindig esetlen figura, kicsit Flashre hasonlított. Nyilván a karakter kidolgozatlansága és az előzménye miatt sem látom túl nagy volumenűnek ezt a karaktert. Dr Sors poénjai nekem nagyon bejöttek, bár nem sok volt. Pierce Brosnan nagyon hozta a rászabott karaktert. Teljesen ráillett. Ciklon is szuper volt, nála külön tetszett a VFX kidolgozottsága. Sabbac is viszonylag jól kidolgozott volt, bár tőle nem voltam elájulva. Nekem nagyon tetszett, elégedetten álltam fel a film után. Véleményem szerint ezt a filmet sokkal jobban összerakták, mint az eddigiek közül bármelyiket is. Remélem ezt az átgondolt tendenciát folytatni fogják. Ideje lenne már, mivel a DC-ben is vannak bőven kiaknázatlan perspektívák.

2022.11.27 Findzs

Ez komoly?

Mert viccnek durva. :) Marveles hőskoppintások akiknek még a nevük is hasonló? Ennyire futja? A Szikla a jelenetei 90%-ában mereven néz maga elé, a maradék 10-ben meg nem látni az arcát a bunyóban. Nagyszerű színészi teljesítmény. Az meg már nagyon kínos, hogy egy valamilyen tárgy életre kelti a szupergonoszt, akit a forgalomból kivont szuperhős ment meg. Ezredszer is. 3/10

2022.11.27 freeman

Gagyi bosszúállók.

2022.11.25 BDJN

NAGYON JÓ FILM

2022.12.21 rajdi

Szegény Rock komolyabban vette a szerepét, mint amilyenre az egész film sikeredett. A szuperhős filmek B vonalát erősíti ez is. A sablonos és szögegyszerű történetben néha kínos, néha egész jól kinéző jelenetek. Remélem, a folytatás magasabb színvonalat üt meg.

2022.10.18 Rajkó

Ezzel végre valamire ráéreztek a DC-nél. Nem mondom, nekem már a Shazam! is nagyon bejött, ez pedig talán megint csak túl komolyra sikeredett. Ettől függetlenül szerintem abszolút érdemes rá beülni.

2022.10.20 Dani

Nagyon vártam már, hogy Dwayne Johnson végre belépjen a DCEU-ba, ezt a szerepet pedig mintha egyenesen ráöntötték volna. Szerintem irtó látványos és pörgős, de a sztori az kétségtelenül a háttérbe szorult a készítőknél.