Zack Snyder: Az Igazság Ligája

Jeremy Irons
Ray Porter
Amy Adams
Jared Leto

Sötét árnyak gyülekeznek, amelyek az emberiség számára is elhozhatják a végítéletet. Bruce Wayne egy szuperhősökből álló csapatot próbál összeállítani, akik az utolsó reményt jelenthetik mindenki számára, hiszen Darkseid már nagyon közel jár.
A 2017-ben mozikba került Igazság Ligája rendezői… Több

Rendező: Zack Snyder
Zene: Junkie XL
Premier: 2021.03.18. | HBO Max (2021.03.18.)

2023.02.27 kabel

Jobb, de még mindig egy bugyuta szuperhősfilm

Az eredeti vízió lényegesen jobban átjön ebben az alkotásban, és egy-két dolog jobban lett kifejtve, mint az eredetiben, ugyanakkor ez nem egy új vagy más sztori. Ez még mindig ugyanaz a film, minden narratív elem ugyanott van, és minden szereplő ugyanazt teszi, a lezárástól eltekintve, ami valóban javított a film minőségén. De ez nem változtat azon, hogy ez egy DC tucat szuperhősfilm, egybites karaktermotivációkkal, gyerekes üzenettel és agyonerőltetett antagonistával. Ne tekintsünk már úgy rá, mintha a második eljövetel lenne!

2021.04.06 Yosihiro

Az IGAZSÁG

Már annyiszor láttam és olvastam kritikákat, amik összehasonlítanak vagy más elemeket vesznek elő ebben a témában, de a végére kihoznak valami jót vagy rosszat. Itt az IGAZSÁG az, hogy ez a film egy klasszikus darab, ami remek lett. Ezen nincs mit sz... Teljes kritika

2021.03.26 csd

"Not impressed"

Egy ilyen masszív játékidővel rendelkező filmről nagyon nehéz összeszedetten írni. Azt hiszem, azzal kezdeném, hogy igazuk van azoknak is, akiknek nem tetszett a film, de igazuk van azoknak is, akiknek tetszett. Ugyanannyi érvet lehet összeszedni min... Teljes kritika

2021.04.02 Eastern79

Tökéletes szórakozás

Valamiért szokás lett a Marvel univerzummal összehasonlítgatni a DC világát, ami szerintem egyrészt merő ostobaság, másfelől meg fárasztó. A tyúk volt előbb vagy a tojás kategóriába tartozó eszmefuttatás helyett azt mondom (ha valakinek mégis ez a mérce lenne a mérvadó), hogy ez a film fényévekkel jobb, mint a Marvel steril agymenéseinek nagy része. Azok közt is van kedvenc, de ahogy néztem ezt a produkciót, egyre inkább felerősödött bennem az a gondolat, hogy szívesen megnéznék egy-egy Zack Snyder által levezényelt szuperhősmozit az összes szereplővel: külön-külön. Azon már meg sem lepődöm, hogy akkora vizuális orgazmust éltem át, mint ide Hollywood. Néhol klasszikus festményeket megidéző és egyben megszégyenítő beállítások váltakoznak gyönyörűen koreografált akciókkal, a színészek mind a tőlük telhető legjobbat nyújtják, és mindezek tetejébe a 240 perc alatt egyszer sem unatkoztam. Ez a pasas arra született, hogy képregényfilmeket csináljon. Az eredeti Wonder Woman például szinte erőtlennek tűnik Gal Gadot jeleneteihez képest, de az összes többi karakterről is elmondható, hogy nagyon ott van. Nem tudok mibe belekötni, nagybetűs ÉLMÉNY minden képkockája.

2021.04.09 drg0602

Nagyon jó, meglepően tetszett!

Még úgy is, hogy elég hosszúra sikeredett. Nagyon látványos, nagyon jó cgi jelenetekkel, és teli szimpatikus színészekkel. Jelen pillanatban egyetlen olyan Dc szuperhősös film az utóbbi években, ami egyben látványos, de jó a témája. Mindenképpen érdemes megnézni. 10/10 pontot érdemel tőlem.

Zack Snyder sosem látta az eredeti Igazság ligáját.Szerző: jakedave

A #ReleaseTheSnyderCut a legtöbbet tweetelt hashtaggé vált egy még nem megjelent filmnél. Szerző: jakedave

Az eredeti tervek szerint négyrészes minisorozatként debütált volna a film az HBO Maxon, ehelyett azonban végül egy négyórás filmet láthatnak majd a nézők. Szerző: hp

Zack Snyder az előkészületek során bejelentette, hogy nem szándékozik felhasználni Joss Whedon egyetlen leforgatott jelenetét sem.Szerző: hp

Az HBO Max streaming platformon való megjelenése előtt Zack Snyder elárulta, hogy körülbelül két és fél óra új felvételt fogunk látni a filmben.Szerző: hp

(2021. 03. 25.)
Snyder világmegváltása elmaradt
Snydernek mindene a látvány, a heroikus zenével kísért lassítások, a töméntelen pátosz, de lehet valami akármilyen monumentális, súlytalanná válik, ha nincsenek apróbb, de őszintén érzelmes pillanatok, a kisemberek szemszögét például abszolút figyelmen kívül hagyja. Több

Értékelés: 7.5/10
(2021. 03. 15.)
Érthetetlen, miért nem a Zack Snyder-féle Az Igazság Ligáját láttuk eddig
A világpremier előtt három nappal megnéztük a Zack Snyder-féle Az Igazság Ligáját, és bár számtalan prekoncepcióval indítottuk el, alaposan ránk cáfolt. A végeredmény egy koherens, jól átgondolt és szerethető film, ami bár filmideje miatt elég sokakat elrettenthet, nem okoz majd csalódást. A kritika a legapróbb spoilerektől is mentes.... Több

(2021. 04. 15.)
Egy négyéves huzavona nem túl dicső lezárása
A Zack Snyder-féle Az Igazság Ligája ugyan nem egy hibátlan film, de ugyanúgy lehet szeretni, mint Joss Whedon 2017-es verzióját. Több

(2022. 01. 24.)
A sokak által látnoki rendezőnek kikiáltott alkotó magnum opusa elkészült, azonban a Zack Snyder: Az Igazság Ligája az eredetihez hasonlóan nem lett egy jó film. Elkerül ugyan egy sor buktatót, melyeken a 2017-es verzió csúnyán átbucskázott, de cserébe talál magának bőven új hibázási lehetőségeket. Több

(2021. 03. 25.)
Főnixként éledt újra és törli el a múltat
Ha anno nagyon vártad Az Igazság Ligáját és csalódtál benne ezt semmiképpen ne hagyd ki, mert erre filmre várt minden képregény rajongó és jelentem megérte rá várni! Több
Loki
The Defenders