Csuklyások – BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2019.01.22 stomachh

Remekul megirt forgatokonyv valos esemenyek alapjan, a rendezes jo, a karakterek kidolgozottak es kivaloan eljatszottak. Valami hianyzik ugyan, amitol ez szamomra feledhetetlen vagy kult legyen, de ez osszessegeben egy nagyon jo film.

2019.01.30 pj19

Őszinte leszek, nekem nem igazán jött át ez a film. Talán mert nem vagyok fekete.nem vagyok rasszista, és nem vagyok amerikai sem. Nem tudom miért. Összességében elég jól össze van rakva a film egésze maga, jók a színészi alakítások és humor is van a filmben. Réteg film, nem mindenkinek jön be,próba szerencse!

2018.09.20 juliS

Én azt hiszem, hogy Adam Driver napjaink egyik legjobb színésze, ráadásul mindezt ebben a filmben is igazán alátámasztotta. Nagyon remélem, hogy még sokáig láthatjuk őt a vásznon. Ha másért nem is, az ő alakítása miatt nagyon is érdemes megnézni!

2020.02.03 Ed

Ez a film nagyon hasonlított az Impériumra, kisebb-nagyobb változtatásokkal, de nagyjából ugyanarról szólt. És nem értem, hogy mások miért sorolják a vígjátékokhoz, mert kurvára semmi köze nincs egy vígjátékhoz. Egyszer meg lehet nézni, de túl hosszú... Több

2022.01.10 Málinger Zsolt

Zseniális, bár tutira egyoldalú.

2018.09.26 Attila

Nem vicc, hogy a legjobb sztorikat nem a forgatókönyvírók, hanem az élet írja. Egyébként teljesen hihetetlen, hogy ez megtörtént, pedig így van. Ami a filmet illeti, erős alakítások, tűpontos rendezés, remekül felépített jelenetek és sztori, az év ed... Több

2018.10.23 Christine

Ez egy nagyon jól összerakott film, viszont számomra az üzenet és a véleménynyilvánítás elnyomta a történetet és a karaktereket. Szerintem sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle, úgy is, hogy egy kicsit több időt hagynak karakterek fejlődésére és a történet kibontakozására.

2018.09.24 kmona

A maga nemében ez egy iszonyúan szórakoztató film, remek humorral, némi drámával és egy olyan valós sztorival, amitől hátast fogsz dobni. Spike Lee nem sokszor hibázott, és most sem teszi, nagyon-nagyon jó szívvel tudom ajánlani!

2019.09.22 Cliff Booth

Rendkívül komoly mondanivalója van a rasszizmussal kapcsolatban. Napjainkban is egyre többen kezdik elővenni a feketéket, ok nélkül. Spike Lee pedig visszarepít minket a múltba, hogy megismerjük egy fekete és egy fehér zsaru "kalandjait" a KKK-nál, k... Több

2018.09.21 kodin1

Hát, a téma nagyon is fajsúlyos, de úgy összességében nem igazán maradt meg bennem. Tetszett a hangulata, a jól megírt párbeszédek, de félek, hogy nagyon el fog tűnni a süllyesztőben ez a film, mert valahol azt éreztem, hogy bizonyos konvencióknak próbálna megfelelni.

2020.04.29 Mireagle

Gyenge

Nagy reményekkel ültem le megnézni, de helyette egy unalmas, baromi hosszúra elnyújtott propaganda filmet kellett végig szenvednem. Vígjáték? Hát semmi poén nincs benne. Röviden és tömören a szegény feketék és a kegyetlen fehérek rétestésztája... Nagy csalódás, de a színészek játéka miatt 2 csillag.

2020.01.21 TeeRPaaK

Jó lett de fura is lett :)