
Vélemények (16)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A nagy Chadwick Boseman nélkül nem az igazi. Ő egy igazi sztár volt; maga T'Challa, én pedig hálás vagyok, amiért nem pótolták Őt egy másik színésszel (bár majdnem ez történt). A film mesterien volt kidolgozva, nagyon igényes, a zenéje talán (de tény... Teljes kritika
Chadwick Boseman 2020-ban bekövetkezett halála megrendítette a világot. Nemcsak egy nagyszerű ember és színész távozott tragikus hirtelenséggel, hanem az MCU is elveszítette az egyik alapkövének számító hősét, a Fekete Párducot. A 2018-as Fekete Pár... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Fekete Párduc visszatért! Megint új színt vitt a MCU berkein belülre, ahogy az első rész is ilyen üde színfoltja volt. Ryan Coogler megint egy felejthetetlen alkotást tett le az asztalra véleményem szerint, volt benne minden, érzelmes részek, akció, ... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Chadwick Boseman halála óta nem volt könnyű a készítőknek. Nem a forgatókönyv miatt, az briliáns volt még így is (úgy ahogy) . Úgy érdemes megnézni a filmet, hogy ez nem minden részletében lesz egy szórakoztató, akciókkal és poénokkal telezsúfolt alk... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Számomra az első rész sem a Marvel legerősebb dobása. Az egy dolog, h mai napig az egyik legrosszabb hanggal rendelkező házi kiadvány. (eredeti Atmos hang) Igaz ebből a tévé, tablet kombósok semmit nem éreznek. A rendszerrel rendelkezők viszont epét ... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nagyon jól összerakott film, tele érzelmekkel, látvánnyal, és a végén a nagy akciójelenetekkel. Érdekes volt ez a másik, víz alatti birodalom is. Engem lenyűgözött, egy percét sem untam a filmnek.
Nehéz bármit írni egy olyan filmről, aminek a második része azzal kezdődik hogy valakit temetnek. A második rész már nem olyan, amilyen az első, még mindig ott él bennünk Chad munkássága, így, bár a harcok közben belefeledkezünk abba, hogy a színész ... Több
Hasonló filmek
Itt van az új skippelhető Marvel-film, ahol a világ története továbbra sem mozog, és a film végén a status quo visszaáll oda, ahonnan indult. Nincs bátorság, vagy érzelem vagy bármilyen izgalmas üzenet, mert miért is lenne? A főszereplők egytől egyig... Több
Nem csalódtam. Nekem már az első rész is nagyon bejött, és persze kicsit tartottam attól, hogy a folytatás messzemenően nem lesz már ugyanolyan, de Ryan Coogler nagyon odatte megint. A látvány valami elképesztő, a sztori pedig hihetetlenül megérintett.
Szívszorító történet volt számomra, de szerintem annyi érzelmet beleraktak az írók, hogy mindenki ezt érzi majd. De azt kell, hogy mondjam, hogy egész egyszerűen ezt érzem az év legjobb Marvel filmjének, sőt megkockáztatom, hogy a negyedik fázisban is ez a legjobb. Mindenképp be kell ülni rá, moziban érdemes látni!
Az első része még talán nézhető volt. A második egy nagy nulla. Egy hónapja kezdtük el nézni, három darab egy órás részre szedtem szét, mert egyben egy ilyen filmet borzasztó lenne megnézni. De azóta se tudtuk befejezni az utolsó egy-másfél órát. Néz... Több
Megnézed, és elfelejted. Leszokhatnának már arról, hogy a közelharcok 403 vágásból vannak összeollózva.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ez nagyon kényszer szülte film. Sajnos a tisztelgés nélkül nem érne semmit. Akció szinte semmi, színészeken is látszik, hogy semmi kedvük nem volt hozzá, érthető módon. Újra kell castingolni a párducot, mert ez így gyenge. Úgy voltak vele, tök mindegy, mi van a filmben, az emlékezés miatt mindenki megnézi.