007 Spectre: A Fantom visszatér

Spectre

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Annak ellenére hogy nem vagyok oda a kategóriáert, ez a film mégis műfajában jó. A szereplők karakteresek és végig pörög a cselekmény. Moziban nagy élmény volt és végig lekötött és szórakoztatott.

2016.02.13 Svastitsd

Kicsit túl nagy szerepet kapnak már a modernebbnél modernebb kütyük, emiatt nehezebb érteni mit is csinálnak éppen a szereplők, mi a céljuk. Ettől függetlenül jó film, a régebbi filmekre való utalások teszik jóvá.

2016.01.23 pqrs

Íme egy a klasszikus Bond kalandok modernkori újraértelmezése! Minden itt van, ami a szériára jellemző: gyönyörű nők, gyors autók, egzotikus helyek. A nyilvánvaló utalások (főgonosz karaktere, autó, helyszínek) még számtalan apró tisztelgés van a kor... Több

2016.02.21 prof.zoltan

Kicsit félve kezdtük el nézni, de aztán a film után nem nagyon értettük, hogy miért húzták le ezt a filmet. Egy teljesen jó Bond film volt, igaz nem a legjobbak közül, de egyáltalán nem volt rossz!

2017.08.04 JanneAhonen

Őszintén megmondom, ez volt az első James Bond film, amit valaha láttam, és egyáltalán nem tetszett. Igazából nem szólt semmiről, pedig szerintem egy efféle filmnek önmagában is meg kéne állni a helyét. Kicsit olyan érzésem volt, hogy a James Bond-fr... Több

2015.11.14 jos78

Nekem túl hosszú volt a 2,5 óra ezáltal néha kicsit vontatottnak tűnt a film. Bőven elég lett volna 90-110 perc is.

2018.08.13 Christine

Monoton volt, Christoph Waltz karaktere egyáltalán nem emlékezetes.

2016.03.18 jazzy

Azt hiszem bátran állíthatom, hogy a Skyfall után valahogy így érdemes folytatni ezt a szériát. Bond keményebb, mint eddig bármikor, a történet feszes, a látvány magáért beszél, a Bond-lányoktól meg elakad a szavam. Szórakoztató, erős film lett, messze-messze a hollywoodi átlag felett. Megkockáztatom az öt csillagot.

2016.02.12 Farky

Sokat vártam tőle a Skyfall után, de nagy csalódás lett. Olyan semmilyen az egész, tipikus tucat film amit a Bond márkával el lehet adni és még normális Bond lányt sem kaptunk. Talán a legrosszabb Craig Bond film.

2015.12.19 gyurcyka

hát,nekem nem jött be.ez volt eddig a legrosszabb bond film.jobbat vártam.több akciót,pörgést és nem sablonos krimit.de hát izlések és pofonok.

2015.12.13 horvathbence95

A film jól indul, de számomra vontatot volt a film. A végére már abszolút nem tudodott lekötni. Az egész filmből inkább csak a betétdal maradt meg bennem.

2015.11.14 lizso27

Nekem a Skyfall után a második kedvencem, nagyon tetszett! Csak kár, hogy Daniel Craig már nem fog Bondként játszani. :/