007 Spectre: A Fantom visszatér

Spectre

2021.09.25 Filmimado

Jó film, viszont nem fantasztikus. Az biztos, hogy az elképesztő Skyfall sikerélményének szintjét közel sem sikerült elérnie. Viszont nem is volt rossz, mert nem volt unalmas, egyszerűen annyira izgalmas sem. Tehát nem is borzasztó, de nem is lélegzetelállító.

2015.12.31 Ragemarci

A CR mozit alapul véve úgy tűnik, minden 2. film lesz csak méltó hozzá,tehát sajnos nem egy Skyfallt kapunk, de ez még a Quantumon is próbál túltenni, mintegy korai 25. Bond film, tele régi utalásokkal, karakterekkel, de mindet kiherélve kapjuk. A JB... Több

2018.03.16 Terminátor6

A Skyfallhoz képest sajnos óriási visszalépés, viszont még nem rossz. Pozitívumok:- Daniel Craig alakítása - Sam Mendes rendezése - a dal - az akciók Negatívumok: - nincsen stílusa ... Több

2016.07.11 hejnekem

Sajnos a leggyengébb Daniel Craig James Bond film lett. Minden adott volt a rendezőtől a jó színészekig, de valahogy most ez rosszul sikerült. Kiszámítható, gagyi kivitelezés, gyenge befejezés jellemzi. Sajnálom hogy így sikerült.

2015.11.09 [email protected]

Minden szempontból egy jól összerakott igényes film lett. Talán nem túlzás hogy a james bond sorozat legjobbika. Látványos és végig pörgős egy percig sem unalmas.

2017.05.20 miklosvaridori

Azért nem tetszett túlságosan a film mert nem volt benne semmi újítás. Elmaradtak a változatos és egzotikus helyszínek és túl hosszú is volt a játékidő.

2016.11.08 kicsimano

Bár a Spectre elmarad a Skyfall mögött, mégis egy tisztességes alkotás, igazán szórakoztató James Bond-film lett, amely természetesen hemzseg igazán látványos akciójelenetekben.

2016.10.13 tiszaizsofi

Daniel Creig átlagos sikerül filmje hozza a maga formáját de láttam már jobb filmben is. A csattanó jó de a sztori hagy némi hiányosságot maga után, van pár üresjárat de a poénok jók és a befejezés is.

2016.06.28 tamas84

Bár őszintén szólva nem rajongok különösebben Daniel Craig Bond-figurájáért, de abban igazat kell adnom az előttem szólónak, hogy jól összerakták ezt a filmet. Nem ez lesz a kedvencem, de ez legyen a legkevesebb. Korrekt film, és bár mondhatjuk, hogy veri az átlagot, de a csúcsra nálam nem ér fel. Erős négyes.

2016.08.29 GaraiV

Nem igazán vagyok oda a Bond filmekért, de egyszeri nézésre szórakoztatott a film. Laza, de akvcióban dús film, amiben folyamatosan pörögnek az események.

2016.12.02 gubimari

A kezdő képsorok verhetetlenek, szerintem az egyik legjobb James Bond introt láthatjuk. Ízigvérig James Bond film, izgalmas, akciódus. Szuper a zene és az operatőrei, valamint a rendezői munka.

2017.03.27 Szinano

Átlagos James Bond film, amely stílusát tekintve ugyanolyan, mint bármelyik másik tagja a szériának. Hemzseg az akciójelenetektől és az alapsztorija is érdekfeszítő, izgalmas. Látványosra sikerült.

2016.08.22 Macika

Megszokott, átlagos Bond film, ami túl sok újdonsággal nem szolgál, egynek elmegy. Egyszeri nézésre szórakoztató, de sokat ne várjatok tőle. Akciójelenetekkel teli, pörgős film.

2016.09.17 krazucsi

A legjobban a film nyitójelenete tetszett, igen sajátos hangulata van, élénk érdeklődést ébreszt a film iránt. A 007 Spectre: A Fantom visszatér tökéletesen illeszkedik a James Bond-filmek sorába.