64% 19 szavazat

Fórum

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

Egy disztópikus, lázálomszerű akciófilm, amely Boy-t, a süketnéma, élénk képzelőerővel rendelkező fiú történetét követi. Amikor családját meggyilkolják, egy titokzatos sámán kiképzi, hogy elnyomja gyermeki képzeletét, és a halál eszközévé… Több

Rendező: Moritz Mohr

Bill Skarsgård
Brett Gelman

2024.05.25 Jocpappa

10/6

Baromi ötletes, kegyetlen, véres és nagyon látványos. Skarsgard szépen hozza a figurát. A csavar és a final boss fight is szép. Viszont elég erőltetettnek is éreztem, illetve a karakterek sem megnyerőek. Kicsit fárasztóak, hiányzik a filmből valami plusz, ami kiemelné. A poénok 90%-a nem működik. Egyszer nézős, pörgős szombati film lett emiatt, mint a Guns Akimbo, Gamer, Boss Level. Arra viszont jó, úgyhogy tudom ajánlani azoknak, akik szeretik a vérgőzös, nagyjából rendben levő, folyamatos dara akció-vígjátékokat.

2024.05.24 Eastern79

Szürreális bosszúmozi

Bill Skarsgard alaposan kipattintotta magát a szerepre, bár ez önmagában még nem jelenti azt, hogy automatikusan jó lesz tőle a produkció. Ez a film azonban Bill izmaitól függetlenül egy végtelenül szürreális, nyers, féktelen humorú, erőszakos, véres és hihetetlenül szórakoztató akciófilm az utóbbi évek egyik legjobb csavarjával a történet végén. Még most is, ahogy írok róla, a hideg futkos a hátamon, amikor az akciójelenetekre gondolok. Gyönyörűen fényképezett, látványos és hihetetlenül kreatív közelharcokat láthatunk, a készítők tényleg elengedték a fantáziájukat. A sajtreszelőtől a nyakláncig minden, de tényleg minden fegyver. Az atmoszféra is megér egy misét, mert valami szenzációs. A fekete humorral átszőtt, néhol pszichedelikus képsorok jól megférnek a harcművészettel és a képregényfilmes elemekkel, valamint az extrém vizuális megoldásokkal, miközben olyan zenéket pakoltak bele, hogy már csak a hangsávért érdemes megnézni. Tipikus bosszúmozi cseppet sem tipikus kivitelezésben. Aki szereti a harcművészeteket, semmiképpen se hagyja ki! Végtelenül profi minden ízében.

Isaiah Mustafa és Bill Skarsgard korábban az Az második részén (2019) dolgoztak együtt.Szerző: csd

#1

Famke Janssen és Bill Skarsgard korábban együtt szerepeltek a Hemlock Grove című tv-sorozatban.Szerző: csd

#2

Samara Weaving is jelen volt szereposztásban, de visszalépett a felkéréstől, mivel nem tudta összeegyeztetni a szerepet más munkákkal.Szerző: csd

#3