Arcátlan

Brazen

2023.11.20 Klauka89

Megnéztem, mert láttam már jó Nora Roberts-adaptációt, de ez unalmas volt. Elvesztegetett időnek érzem.

2022.01.14 Lóri Ádámcsik

Unalmas

Azt hittem, hogy legalább egy jó, nézhető, izgalmas krimi lesz, de unalomba fulladt. :(

2022.01.16 stevepisti

Leginkább egy jó hosszúra elnyújtott tévéfilm érzésem volt végig. Semmi extra, egy nagyon átlagos krimi, némi romantikus szállal. Csak nagyon unalmas időkre ajánlom.

2022.01.17 Dorkateo

Jujjj, ez fájt. Gumiarcú főhősnő hozzá nem illő szinkronhanggal nagyképűsködik, béna párbeszédekkel. A történet lapos, ötlettelen, a rendezés és az operatőri munka viszont legalább korrekt, feljavította az 1 csillagot kettőre. Hogy a címét - Brazen,... Több

2022.01.15 Zoltán383985

Gyenge

A filmet megnéztem. Nem igazán kötött le. Adott egy gyilkosságsorozat, ahol webkamerás lányokat gyilkol az ember. A nyomozásban lehet részünk, minden izgalom nélkül. Eltelt vele az idő. "Az elveszett lány" című film jobban lekötött...

2022.01.17 Idknw Nézhetetlen

Unalmas és kiszámítható a vége. Milano annyira szét van plasztikázva, hogy fel sem lehet ismerni. Úgy tűnik, nehezen viseli el, hogy elment felette az idő.

2023.09.17 SzupiMester

Ennél még egy Varga Irén videóklip is izgalmasabb!

2022.01.15 gabeesz1

Jó, jó, ez egy tévéfilm, de amúgy teljesen korrektül összerakták. Ne hasonlítsuk a nagyobb költségvetésű, sztárrendezővel készült filmekhez. Ez a maga tévéfilmes kategóriájában abszolút rendben volt. Simán jó egy nézésre.

2022.01.14 petiworkout

Egy gyenge nyomozósztori egy ma már inkább csak közepesen ismert színésznővel. Jól volt újra látni Milanót, de a film nem éppen hagyott maradandó emléket bennem. Persze, ha tévedek, javítsatok ki.

2022.01.13 duhaj

Egy kis feszkó, egy kicsi romantika, fogjuk rá, olyan közepes, de cserébe fájdalommentes. Tipikusan az egynek elmegy kategória.

2022.01.17 philboy

Nagyon rossz, nem tudom a netflix mit akart ezzel. Amolyan bizarr módon vicces, beleértve a két sztárt is. Kicsit bűnösnek éreztem magam, miközben néztem, szóval ennyit élveztem belőle. Annyira szörnyű, hogy már van benne valami, amiért megéri adni neki egy esélyt.

2022.09.15 Rics

Nem volt olyan rossz, mint ahogy leírták.

2022.01.14 Peter393585 Nézhetetlen

Arcátlan

Blőd történet, hiteltelen színészek, logikátlanság, nevetséges romantikus szál. Arról nem is beszélve, hogy az ötvennél egy perccel nem fiatalabbnak kinéző, elhízott, töpszli nő nevetségesen néz ki, a negyvenes, de tíz évet simán letagathatna férfi színész mellett.

2022.10.07 Kiss Péter

F*s felsőfokon!