Arcátlan (2022)

Brazen

Sam Page

Idknw Nézhetetlen  2022. 01. 17.

Unalmas és kiszámítható a vége. Milano annyira szét van plasztikázva, hogy fel sem lehet ismerni. Úgy tűnik, nehezen viseli el, hogy elment felette az idő.

Dorkateo   2022. 01. 17.

Jujjj, ez fájt. Gumiarcú főhősnő hozzá nem illő szinkronhanggal nagyképűsködik, béna párbeszédekkel. A történet lapos, ötlettelen, a rendezés és az operatőri munka viszont legalább korrekt, feljavította az 1 csillagot kettőre. Hogy a címét - Brazen,... több»

Zoltán383985   2022. 01. 15.

Gyenge

A filmet megnéztem. Nem igazán kötött le. Adott egy gyilkosságsorozat, ahol webkamerás lányokat gyilkol az ember. A nyomozásban lehet részünk, minden izgalom nélkül. Eltelt vele az idő. "Az elveszett lány" című film jobban lekötött...

Lóri Ádámcsik   2022. 01. 14.

Unalmas

Azt hittem, hogy legalább egy jó, nézhető, izgalmas krimi lesz, de unalomba fulladt. :(

stevepisti   2022. 01. 16.

Leginkább egy jó hosszúra elnyújtott tévéfilm érzésem volt végig. Semmi extra, egy nagyon átlagos krimi, némi romantikus szállal. Csak nagyon unalmas időkre ajánlom.

gabeesz1   2022. 01. 15.

Jó, jó, ez egy tévéfilm, de amúgy teljesen korrektül összerakták. Ne hasonlítsuk a nagyobb költségvetésű, sztárrendezővel készült filmekhez. Ez a maga tévéfilmes kategóriájában abszolút rendben volt. Simán jó egy nézésre.

duhaj   2022. 01. 13.

Egy kis feszkó, egy kicsi romantika, fogjuk rá, olyan közepes, de cserébe fájdalommentes. Tipikusan az egynek elmegy kategória.

A sorozat Nora Roberts 1988-ban megjelent, Tünékeny szerelem című regénye alapján készült. A sorozat elején Grace ezt a könyvet olvassa.

(Nk)