
Vélemények (17)
Van macska rossz, van macska jó, hibbant és beszámítható, van gyenge jellem, kőkemény, de mindről szólhat költemény. Tudjuk, melyik miféle fickó, esett szokásaikról is szó, egy kérdés van már hátra csak hát: hogyan szólítsuk meg a macskát? Fontoljuk ... Teljes kritika
Kovács Gellért szavaival élve ez a film "catasztrófa" volt. Maga az elgondolás, hogy a színházi élményt filmen keresztül szeretnék eljuttatni az embereknek, egy igen szép gondolat volt. Hiszen nem mindenkinek van pénze színházba jutni, így viszont va... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Andrew Lloyd Webber 1981-es musicalje még egy olyan ragyogó életműben is előkelő helyet foglal el, mint amilyennel a musicalkirály rendelkezik. Bemutatása óta nagy népszerűségnek örvend a világ színpadain, a Brodway 3. legtöbbett játszott darabja, il... Teljes kritika
Ezzel egy nagyon erős hármas: a látvány nem volt rossz. Az elejét kedveltem a legjobban, a közepe felé már valamelyest leült, de a vége ezt kissé kárpótolta. A zenei része sem volt rossz, csak egy idő után már nem volt olyan jó hatású. A koreográfiára nincs panasz. Néhányszor megnézhető. 10/6,5
Mondanám, hogy nevetségesen rossz, de még csak az sem (akkor legalább jókat mosolyoghattam volna rajta, mint pl. egy álom.net-en). Pocsék film, minden szempontból, és nem az a fajta pocsék, ami sörözéskor szóba kerül, hogy milyen rossz is volt, hanem az a fajta, amit az ember próbál minél előbb elfeledni.
Az én gyomrom aztán tényleg sok mindent elbír, de hogy a fenébe lehet ezeket a bizarr jelmezbe bújt figurákat 6 éves gyerekeknek mutogatni? Ha csak a képi ábrázolásból indulok ki, simán rávágnám a 16-os karikát, mert még egy horrort is könnyebben meg... Több
A legnagyobb problémája, hogy egyszerűen rettenetesen ijesztő. Az emberi szereplők macskaként való ábrázolása elrettentő és taszító, és a látványvilág olyan kellemetlenül élethű és idegenként hat, hogy az embernek az az érzése, mintha a választott né... Több
Hasonló filmek
Tökéletes zene, tökéletes táncok, tökéletes maszkok. Azok a szerintem felesleges fanyalgások, hogy juj, túlzott digitalizálás... - ajánlom a Marvel meg egyéb filmeket, ahol teljes a digitalizáltság, nincs egy természetes arc, mozdulat. Itt ez egy f... Több
Sokakban felmerülhetett a filmet, de már a trailert is látva, hogy hogyan képzelhették ezt komolyan. Feltételezem, Tom Hooper és thinktankja fejéből pattant ki, jó lesz a balettozó CGI macskaemberek koncepció. Aztán jöhetett a klasszikus véleménybubo... Több
Nem tudom, ez paródia vagy mi? Egy borzalmasan 80-as évek-szerű zenei micsoda a világ leggyakoribb pornó fétisével (100% szoft!). Ha ez átment, csináljak már meg a Hair motoros bőr-szerkós változatát! Meg se néznem, de adnék 5 csillagot! Ja, amúgy még nem lattan az egészet, lehet hogy csak akkor jön át a zsenialitása!?
Nem ez a legjobb film, amit életemben láttam. Kicsit furcsálltam az egészet. Macskák - énekelnek, táncolnak, és egy kicsit furán beszélnek. pl.:"Elvitte a cica a nyelved?" meg ilyesmi. Taylor Swift pedig, ha minden igaz, énekes, nem egy színész. Nek... Több