Titkok és igazságok

Titkok és igazságok

Chamboultout
Toncsi

Béatrice-nak hamarosan megjelenik legújabb könyve, ami nagy lelkesedéssel tölti el. A kötet, melyet nagy részben a saját élete inspirált, férje balesetét dolgozza fel. Frédéric mindig is életvidám, jóképű férfi volt, azonban a baleset következtében elvesztette a látását, és a viselkedése is… Több

Rendező: Eric Lavaine
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2020.08.06.
Forgalmazó: Cirko Film

2020.08.09 robcsi005

Tetszett, hogy a film nincs túlbonyolítva, de összességében eléggé felejtősre sikeredett a koncepció. Jókat lehetett rajta nevetni, de nem érzem azt, hogy valaha még megfogom nézni.

2020.07.17 Dorkateo

Könnyed, francia mese

Olyan ez a film, mintha egy minisorozat középső része lenne. Nem rossz, csak mintha hiányozna az eleje meg a vége. Valahogy olyan kevéssé éri el a lényeget, a valós mondanivalót. A történet tulajdonképp megmagyaráz egy szerelmi háromszöget, hihetően, kedvesen, francia módra. Az érzelmekre hat, szépen, de nem túl mélyen. Azért az a gondolat, hogy nem dobjuk, ami nem működik, hanem megtanulunk vele élni... bármilyen banálisnak hangzik is, mélyen igaz. (Ja, és Nuno Lopez - Bertram - szívdöglesztő....)

2020.08.04 tomvétsz

Nehéz témát dolgoz fel, viszont megfelelő humorral és érzékenységgel kezeli. Ahogyan felfedi az emberek reakcióit és viselkedését, néha döbbenetes, néha megható. Habozás nélkül csak ajánlani tudom.

2020.08.01 Toncsi

Gondolkodásra késztető, erős adaptációja egy olyan problémának, amin mélyebben csak akkor elmélkedünk, ha mi vagy a környezetünk érintetté válik. Azzal nem értek egyet, hogy vígjáték besorolást kapott, sokkal inkább nevezném humorral átitatott. drámának.

2020.08.06 robcsi005

Egészében véve egy nagyon kellemes hangulatú és humorú film, amit szerintem bármikor elő lehet halászni és megnézni. Alapjában véve rém egyszerű a sztori, ennélfogva pedig nem is üli meg az ember gyomrát. Nagyon imádtam!

Eric Lavaine nyolcadik egészestés filmjére a korábbitól eltérő technikai stábbal dolgozott. Korábbi állandó munkatársa, François Hernandez operatőr helyett ezúttal Antoine Roch-ra esett a választása, de lecserélte a rendezőasszisztensét is Mathilde Cavillan-ra. Szerző: hp

Eric Lavaine rendező immáron harmadik alkalommal dolgozott együtt Alexandra Lamyval. A színésznő játszotta korábbi filmjei, a Vissza a mamahotelbe és a Te válassz! főszerepét is.Szerző: hp

A film rendezője, Eric Lavaine személyesen is jól ismerte a sztori alapjául szolgáló könyv szerzőjét, Barbara Halary-Lafondot, akinek a férje egy lövöldözés következtében megvakult.Szerző: hp

A Titkok és igazságok története Barbara Halary-Lafond önéletrajzi ihletettségű regényén alapszik. Szerző: hp

A film összbevétele meghaladta az 5,5 millió dollárt.Szerző: hp

(2020. 08. 13.)
A Titkok és igazságok beleesett egy csapdába: emberi akar lenni azáltal, hogy a klisés drámázást és a filmes kereteken belül megszokott hisztiket és konfliktusokat megpróbálja hétköznapi módon kezelni. Több
Bezzegszülők
Hol nézheted: HBO Max,Disney+