Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Chaplin

Thibo84   2019. 02. 21.

A színészi játékok kiválóak, csak annyi gondom volt viszont, hogy a legtöbbször összevisszaság volt a történetszál vezetésében, nem volt sokszor rendes átvezetés a cselekményekben. Chaplin életének fontosabb mozzanatait próbálták belesűríteni egy kb 2 és fél órás filmbe.

Berto49   2017. 08. 09.

Igazi meglepetés ez az 1992-es Richard Attenborough-film, mert a címszerepet a kedvenc druszám alakítja, és még csak nem is hallottam erről a filmről! Biopic a maga szokásos jellegzetességeivel, a látvány (díszletek, korabeli környezet, stb) kitűnő. Nem volt kiemelkedő élmény, egyszer nézhető kategória, sok újdonságot nem tudtam meg a csavargóról. Érdekesség, hogy Geraldine Chaplin a saját nagyanyját alakította. Robert játéka se volt kiemelkedő teljesítmény, bár látszott, hogy jó színész.

skyman   2016. 10. 11.

Chaplin mozgalmas életét belesűríteni 150 percbe nem kis feladat, de nagyon jól sikerölt. Robert Downey Jr. zseniális volt a szerepben!

A TriStar Pictures stúdió 130. forgalmazott filmje.

Amikor Charlie Chaplin megkapta az Oscar Életműdíjat, 12 perces álló taps és üdvrivalgás fogadta, amely mind a mai napig egyedülálló.

(Szivárvány1)

A filmet Angliában, Svájcban és az Egyesült Államokban forgatták nagyjából 31 millió dollárból.