A 44. gyermek

Child 44

2016.04.18 andor50

Nem egy borzasztóan nagy dobás, de azért egy kriminek elmegy. Érdemes eredeti nyelven nézni, mert a színészek (főleg Tom Hardy) akcentusa nagyon érdekes. Sokszor elég naturalista a bemutatás, itt-ott picit durva, de szerintem a műfaj kedvelői nem csalódnak majd.

2017.07.26 Lonka

A mostani színészek közül talán Tom Hardynak van a legtöbb arca és mindig hiteles is. Most sem volt ez másképp. Egy kiszámíthatatlan thriller, remek forgatókönyvvel.

2017.12.19 Greeta

A két átváltozó művész Noomi Rapace és Tom Hardy egy filmben. Igényesen kidolgozott film, megrázó történettel. Eléggé hatásos és megindító film a háború borzalmairól.

2019.03.22 Timcsi

Tom Hardy alakítása nekem nagyon tetszett, jól hozta a karaktert. A története is valósághű és mindvégig izgalmas.

2018.03.03 kevelin

Tom Hardy kedvenc színészeim egyike és ebben a filmben sem csalódtam benne. A történet nagyon jó, bár mivel gyerekek meggyilkolásáról szól néha elég nagy lelki terhet rak a nézőre de alapvetően egy jól összerakott izgalmas drámát kapunk.

2015.04.21 Bizsu82

Régen láttam ennyire kiváló, izgalmas filmet. A szereplők alakítása zseniális. Annak ellenére hogy nagyon hosszú film minden perce lekötött. Vannak benne megható és nagyon izgalmas részek is. Amikor a két kislány szüleit megölik, azon könnyeztem, ann... Több

2019.01.30 VFTS

Jó a film így önmagában, egyszer érdemes megnézni. De aki olvasta a könyvet annak feltűnik mennyi fontos dolog maradt ki a filmből, ezért kicsit kesze-kuszább, mint a könyv.

2019.03.21 Attila G.

Egyszerűen csalódás

Éppen most volt szerencsém látni ezt a filmet. Egy másik, eleinte érdekesnek tűnő, de egyre unalmasabbá váló film után felejtődött az adott csatornán a tévé. Eleinte nem tudtam, mi lehet ez a film. A kezdő képsorok felemás érzést hoztak. Felkeltették... Teljes kritika

2016.04.04 Annuska

Jó kis film volt, nekem végig lekötötte a figyelmemet. A történet eseményei szépen bontakoznak ki egy csepp unalmas rész nem volt benne. Tom Hardy itt is fantasztikus mint úgy mindenben, amihez hozzáfog.

2019.01.06 szabomarc

Régebben láttam, nem hagyott mély nyomot, de tetszett összességében. Tom Hardynak nem egy jobb filmje van ennél, ettől függetlenül ajánlani tudom bárkinek egy nézésre.

2017.10.19 jake_green

Szerintem nyujtott volt, amugy jo film, 1x nézős szerintem

2015.08.25 Evcsi95

Engem nagyon megfogott ez a film. Eleinte azt hittem, hogy valami háborús film lesz, hát örülök, hogy végül nem az lett. Tetszett az egész cselekményvonal, bár jó lett volna, ha a rendező eldönti, mit is szeretne a néző elé tárni. Nem tudom, hogy romantikus, vagy bűnügyi film volt-e.

2016.09.23 Ghotik

Komoly, összetett film, amiben nagyon profin alakítanak a színészek. A tavalyi év legjobban sikerült politikai thrillere, ami lelkileg is nagyon hat a nézőre.

2015.04.23 Zsofi821

Drámai dokumentumfilm szívszorító jelenetekkel. Minden momentumának van jelentősége. Izgalmas, mert nem tudhatod kiben bízhatsz....hűen tükrözi a sztálini Oroszországot és a rendszer ésszerűtlenségeit. Nehéz film.