A 44. gyermek

Child 44

2015.06.25 szafffy

Kihozták a filmből, illetve a színészekből a maximumot, nagyon jól kidolgozott, dramaturgiailag tökéletes történet. Nekem néhány jelenet túl brutális, végletekig menő.

2015.05.04 Henczi

Páratlan film, zseniális, monumentális alkotás. Nagyon meggyőző színészi alakítás, az egyes színészek karaktere sokszínű, a történet magával ragadó. A cselekmény magával ragadó, egy perc sem unalmas. Kevés ehhez hasonló jó film van.

2016.10.13 Manson

A 2015-ös év legjobb politikai thrillere ez a film, de már előtte sem láttam évekig ilyen jó thrillert. Profin alakít benne Tom Hardy és a többi színész is. Nagyon izgalmas végig.

2016.08.24 Emma109

érdekes film egy háborús, kémekkel teli világról A gyilkosságok is remekül voltak bemutatva.

2015.08.08 Filmzabáló

A 44. gyermek stábja duplán nehéz feladatra vállalkozott: (zseniális) angol és svéd színészekkel játszatták el a Paradicsom, azaz a sztálinista diktatúra egyik legkeményebb, csendes pszichoterrorral fenyegető korszakát és a könyvként igen sikeres kar... Több

2015.06.09 pindurcat

Kegyetlen film a kiszolgáltatottságról, emberi kegyetlenségről. Nem volt jó kedvem utána, nagyon feldúlt a film, mély nyomot hagy a léleknek. Nagyszerűek a színészek.

2017.02.18 tilino

Érdekfeszítő és izgalmas dráma, nyers és szókimondó jelenetekkel de emiatt válik hitelessé és annyira felejthetetlenné a film. Érdemes megnézni mert nem sablonos és nem tucat kategória! Hiteles tükör a korról.

2017.01.13 holnaputan

Meglepődtem, hogy sokaknak nem tetszett a film, pedig nagyon jól felépített és végig izgalmas történet, remek alakításokkal.

2016.12.09 Maxima

Nagyon komoly, rendkívül jól összerakott film, ami érzelmileg nagyon is hatásos. Magával ragadó, izgalmas a cselekménye, és a szereplők alakítása is nagyon profi.

2016.08.30 Nnoorraa

Profi, különleges hangulatú film, ami érzelmileg nagyon áthatja a nézőt és magával ragadja. A film megnézése után még sokáig a hatása alatt voltam. Kemény, hatásos, igazán színvonalas film.

2016.04.28 nagyniki987

nagyon beleéltem magam a filmbe, mert nagyon hiteles a színészek játéka, szívbemarkoló a történet. A kegyetlen brutalitás és elmebeteg megnyilvánulások nagyon megérintettek, mély nyomot hagytak bennem. Nem hiszem hogy újra tudnám nézni. Nehéz darab.

2015.10.20 Mano35

Régen láttam már ilyen jó thrillert. Egyszerűen nagyon megfogott. Remek rendezés és színészi alakítás, minden perce lekötött!Igényes, érdekfeszítő film, ajánlom!

2016.11.22 csocsicsoda

Nekem tetszett a film, nem volt sablonos és több gondolatiság is előkerült a filmben. A kées, háborús filmek nem a kedvezceim, de ez tetszett.

2016.06.15 Panna

Könyvet nem olvastam, de a sztori nekem nagyon bejött. Remekül csepegtette az információkat. A színészgárda kiváló volt.