A 44. gyermek

Child 44

2016.02.23 zsfarkas

Akárki akármit is mond, nagyon jó film volt. Megható volt, hiteles, megindító és izgalmas. Miért baj az hogy keverednek a műfajok? Romantikus, drámai, kegyetlen és történelmi.

2016.02.08 RobThe10

Tom Hardy jobbnál jobb filmekben szerepel, és ennek örülök! Ilyen a 44. gyermek is, és elképesztő alakítást nyújtott ebben a lehengerlő filmben is! Nagyon tetszett a film!

2015.10.26 Faarkaas

Nagyon profin alakít benne tom hardy. Szuper izgalmas thriller igazi feszült jelenetekkel. Egyes történelmi események nagyon érdekes feldolgozása. A sorozatgyilkosos jeleneten kívül jól összerakott film.

2015.08.30 nagynesze

Akit nem érdekel a kor társadalmi problémája, az nem valószínű, hogy jól fog szórakozni, hiszen a legerősebb pillanatok a drámai részekben, nem pedig a nyomozósdiban leledzenek. A végére pedig egy jó tanács: úgy hallottam, hogy érdemes a szinkronos v... Több

2016.02.10 Telezsu

Nálam a 2015-ös év kedvence ez a film. Nagyon magával ragadó és profin összerakott film, minden jelenete érdekfeszítő és feszült, izgalmas. Érzelmileg is megfogó.

2015.12.29 [email protected]

Elképesztően jó film. Végig nagyon izgalmas. Lelkileg nyomasztó, nagyon hatásos , erős és kemény film. Moziban monumentális volt. Tom Hardy nagyon meggyőzően és profin játszik.

2022.05.25 Huntermark13

Első perctől az utolsóig a fotelhoz szögezett! Biztos elfogult vagyok a két főszereplő miatt, nagy rajongójuk vagyok, de itt tényleg nagyot alkottak. Minden együtt van. Jó sztori, kiváló színészek, brutális korrajz.

2015.11.19 Zsu99

Az elmúlt ével legjobb háborús thrillere. Engem nagyon meghatott és a végén szó szerint sírtam. Kemény, erős film, aminek a végignézéséhez kell egy idegrendszer. Profi, igényes.

2015.08.19 Gabor

Jó film csakugyanúgy vélem ,mint az előttem 21 db hozzászóló.A vége viszont nem annyira nem tetszett.Valami nagyobb fordulatosabbat vártam.Ezért én 10/7 -et adok rá.

2015.06.20 War Of Change

A könyvet már korábban elolvastam és nagyon jó volt. Ma végre sor került arra is, hogy megnézzem a filmet, és hát jobbra számítottam. A szereplők jók voltak, csak a történet sántított több helyen is. Aki el sem olvasta a könyvet, az szerintem nem is értheti meg teljesen.

2015.05.13 Anitabagwell

Tetszett, bár tényleg nagyon sajnálom, hogy kihagyták a "legfontosabb szálat" a könyvből. No, de mindegy. Ettől eltekintve amit vállalt a film, az korrekt lett. Tom Hardy meg iszonyatosan erős! Nem véletlen akkora hatalmas kedvencem! :) A film bemuta... Több

2015.05.04 Bady

Az előzetes láttán már tudtam, hogy ezt a filmet muszáj lesz megnéznem, de kb így vagyok minden filmmel, amiben Gary Oldamn játszik. Nos, nem kellett csalódnom, jó kis film lett ez remek atmoszférával, engem az első perctől kezdve megfogott és az utolsóig el sem engedett. Tudom ajánlani!

2015.11.15 totykos

Ilyen stábtól mégis mit várhat az ember? Cassel, Hardy, Rapace, Oldman... Nagyon erős film lett, lebilincselően izgalmas történettel, nálam abszolút telibe talált. Remek alakítások, iszonyú jó sztori, és a rendezésre sem lehet panasz. Vártam már egy ilyen filmet, végre megérkezett.

2018.06.19 Zsvarhalmi

Az egyik kedvenc thrillerem. Nagyon érdekesen szövődnek az események, egy perce sem unalmas a filmnek. Talán egy dolog ami nem tetszett benne, hogy a film karakterébe nem illett bele a misztikus, gyerek gyilkosos jelenet.