Snowden

Snowden

2017.01.28 szucszoli

A sztori nem átélhető, gyenge film

Meglehetősen hatásvadász és gyenge eresztés ez a film. Vázlatszerű módon van elkészítve. Nem győzött meg arról, hogy az átlagemberek túlnyomó többségének a teljesen érdektelen és banális magánéleti információiban való kutakodás miért jelentene bárkir... Teljes kritika

2016.09.20 bbozsi

Átlagos film, egyoldalú, történetvezetése elavult, a sztorit csak felületesen ismerőknek sem nagyon tud újat mondani a magánéleti szálon kívül.

2019.01.09 Érdeklődő

Szakértőknek ajánlott

Nem is gondolnánk, hogy a kormányok mi minden tudhatnak rólunk. A film jól szemlélteti ezt, talán egy kicsit túlzott szakmai szemmel. Felmerül a kérdés, hogy ha a megfigyelések ekkora port kavartak, akkor mi lenne, ha kiderülne az igazság?

2018.03.11 Deniel

Jól sikerült film, amit igazán a története dob fel! Ha pedig ismered a valós történetét ennek az esetnek, akkor mindenképpen ajánlom! Ha pedig informatikával, programozással foglalkozol és megnézed ezt a filmet rájössz, hogy csak egy porszem vagy a birtokodban lévő tudásoddal! Én sajnos ezzel szembesültem :)

2018.01.29 Lord British

Nagyon lassan csordogál a film, de fontos kérdéseket vet fel az amerikai hírszerzéssel kapcsolatban, és érzékletesen bemutatja a kettős megítélését Snowdennek: hazaáruló avagy nemzeti hős. JGL kiváló választás volt a főszerepre, szinte teljesen beleéli magát a szerepbe és adja vissza a kétségek között vergődő Snowdent.

2016.11.29 Ercsi

Klassz életrajzi film, s műfajából adódóan igen komoly szerep hárult a főszereplőt megformáló Gordon-Levitt-re, aki messzemenően eleget tett a feladatának. A rendezés azért lehetett volna jobb is.

2016.10.24 Manson

Nicolas Cage ebben a filmben sem okozott csalódást, nagyon jól alakít, meggyőző a szereplése. Fordulatos, érdekes film, ami végig szórakoztató és egy percig sem unatkoztam rajta.

2019.08.09 nopepatryk

Nekem nagyon bejött, bár alapból bírom az életrazi meg az informatikai filmeket. Jól feldolgozott és a szereplőválogatás is jó a rendezéssel együtt. Egyáltalán nem unalmas, figyelemre méltó. Ajánlom a megnézésékt.

2017.01.04 kounicakhaha

Rendívül fontos film, Snowden tette példátlan volt, sajnos végül rá is húzták a vizes lepedőt. Joseph Gordon-Levitt nagyon érzi karaktert, egyserűen illik az arcához ez a szerep. Talán nem a legizgalmasabb film idén, de mindenképpen érdemes megnézni.

2016.09.20 feri1

Nem volt rossz, de én egy kicsit jobbat vártam. Snowden egy fontos figura. Amikor évek múlva majd a huszonegyedik század történelméről fognk tanulni az iskolában, akkor biztosan említeni fogják a nevét. Ehhez képest ez a film egy kicsit döcögősre sikerült.

2020.01.21 TeeRPaaK

Sajnos nem hozták ki belőle a maximumot

2018.09.17 googk

Rendkívül hangulatos film, a karakterek egytől egyig részletesen ki vannak dolgozva. Nincs kapkodás, a cselekmény szépen lassan fejlődik ki, ennek ellenére figelni kell végig, nem egy egyszerű film. A legjobban a film atmoszférája ragadott meg, az első pillanattól az utolsóig, minden részlet élethű.

2020.08.05 szabeko

Jó film volt. Jól eltalálták a szereposztást. Egyébként is szeretem a megtrtént eseményeket feldolgozó filmeket, de ez különösen tetszett. Mindig is vonzott és érdekelt a titkosügynökök és információs hálózatok világa. A Snowden fájlok pedig élethűen mutatja be mindezt, legalábbis amennyire én ezt meg tudom ítélni.