Circle

Circle

2022.07.07 ng

Bocs, de ez nem film. Borzasztó sok hiányosság, kidolgozatlanság és nagyon unalmas, egy helyben álló. Olyan, mintha egy ötletet látnánk egy filmhez, de nem magát a filmet.

A történet nem is lenne rossz,sőt nagyon jó dolgokat is ki lehetett volna hozni belőle,ha nem lennének a szereplők ennyire rosszak.Nem tetszik a képi világ sem,és leül a történet,sok a felesleges,és unalmas párbeszédtől.Nem ajánlom senkinek.

2017.03.06 GedyPapa

Nekem kifejezetten tetszett a mondanivalója. Több emberrel is megnézettem a környezetemben, akiknek szintén tetszett. Mint szociális szakember minden szereplőhöz tudtam valakit pároztatni. Kiváló társadalomkritika, ami mindenkinek mást üzenhet és ezért is olyan hatásos.

2021.04.30 stevepisti

Húha, kemény szitu, és egyenesen bele a közepébe. Nagyon pörög, végig lehet agyalni, mi vagy éppen ki az irányítója ennek az egésznek. A való életben is hasonlóképpen szelektálunk embertársaink között, mindenkinek megvan a saját értékrendje, amivel s... Több

2020.05.12 Syracuse

Egyfajta filmbe ültetett Zimbardo-kísérlet a csordahajlamról és a szekértáborokról, csak itt emberi életek forognak kockán. Sok ilyen pszichológiai témájú filmet láttunk már, ez is érdekesen dolgozza fel a témát.

2016.10.07 moov18

Szeretem az ilyen és ehhez hasonló témájú filmeket. Lássuk csak: A vizsga; Hasadás; Kocka. Ugyanaz a kaptafa. Ebben a filmben semmi meglepetés nem volt számomra, semmi izgalom. A szereplőket nem tudtuk megismerni, így voltaképpen nem is tudtunk kiért... Több

2016.01.03 Ragemarci

Egytérben játszódó szociológiai tanulmány, ami sajna csak a felszínt kaparja, mélyebb mondanivaló híján komolyabb elgondolkoztatásra alkalmatlan.