Circle (2015)

Carter Jenkins
Carter Jenkins
David Reivers

ng   2022. 07. 07.

Bocs, de ez nem film. Borzasztó sok hiányosság, kidolgozatlanság és nagyon unalmas, egy helyben álló. Olyan, mintha egy ötletet látnánk egy filmhez, de nem magát a filmet.

Sabnock Sanatory   2020. 09. 05.

A történet nem is lenne rossz,sőt nagyon jó dolgokat is ki lehetett volna hozni belőle,ha nem lennének a szereplők ennyire rosszak.Nem tetszik a képi világ sem,és leül a történet,sok a felesleges,és unalmas párbeszédtől.Nem ajánlom senkinek.

GedyPapa   2017. 03. 06.

Nekem kifejezetten tetszett a mondanivalója. Több emberrel is megnézettem a környezetemben, akiknek szintén tetszett. Mint szociális szakember minden szereplőhöz tudtam valakit pároztatni. Kiváló társadalomkritika, ami mindenkinek mást üzenhet és ezért is olyan hatásos.

stevepisti   2021. 04. 30.

Húha, kemény szitu, és egyenesen bele a közepébe. Nagyon pörög, végig lehet agyalni, mi vagy éppen ki az irányítója ennek az egésznek. A való életben is hasonlóképpen szelektálunk embertársaink között, mindenkinek megvan a saját értékrendje, amivel s... több»

Syracuse   2020. 05. 12.

Egyfajta filmbe ültetett Zimbardo-kísérlet a csordahajlamról és a szekértáborokról, csak itt emberi életek forognak kockán. Sok ilyen pszichológiai témájú filmet láttunk már, ez is érdekesen dolgozza fel a témát.

moov18   2016. 10. 07.

Szeretem az ilyen és ehhez hasonló témájú filmeket. Lássuk csak: A vizsga; Hasadás; Kocka. Ugyanaz a kaptafa. Ebben a filmben semmi meglepetés nem volt számomra, semmi izgalom. A szereplőket nem tudtuk megismerni, így voltaképpen nem is tudtunk kiért... több»

Ragemarci   2016. 01. 03.

Egytérben játszódó szociológiai tanulmány, ami sajna csak a felszínt kaparja, mélyebb mondanivaló híján komolyabb elgondolkoztatásra alkalmatlan.