Bűnös utakon (2015)

Criminal Activities

HercegPeter   2018. 05. 27.

Közelebb van az akció-vígjátékhoz, mint thrillerhez. Nem mondható kiszámíthatónak, vagy klisésnek, de így sem túlságosan izgalmas. Egyedül a végén a csavar az, ami dob az egészen, de addig át kell verekednünk magunkat pár unalmas párbeszéden. Voltak benne egész vicces jelenetek, de izgalmasak annál kevésbé. Egyszer nézhető.

alexxx   2017. 03. 10.

Egészen jól szórakoztam, már az elején is sejtettem, hogy nem lesz minden úgy, mint ahogy az elsőre tűnik, hogy szegény kis áldozatnak is bőven lesz szerepe abban, ahogy a dolgok alalkultak.

Megamovie   2018. 08. 01.

Egy egész jó fekete humorral átszőtt thriller. Travolta is meglepően jól alakít benne,sokall jobban bejött mint az idei filmje a Gotti.

Buffy   2016. 04. 21.

Gengszterkedés, kétségbeesés, különleges, megdöbbentő befejezés. Elmondható, hogy végig egyfajta érdektelen hangnemet ütögetett. Egészében semmi extra...Egyszernézős, kibírható.

Dan Stevens
Jackie Earle Haley
Michael Pitt

Jackie Earle Haley rendezői bemutatkozása.

(dulkap )