Csizmás, a kandúr

Puss in Boots

2016.11.16 goat2000

Gyengébb lett sajnos a Shrek filmeknél, sokkal jobb filmet is össze lehetett volna hozzni az alapanyagból, bár úgy hiszem felesleges lett volna az is. Nem kellene tovább bonyolítani ezeket a filmeket.

2016.05.21 Gecko

Gondolhattuk ,hogy egy ilyen jól kitalát karakternek lesz külön filmje is. De a szép az egészben ,hogy nem szurták el. Önállóan is megállja a helyét.Mindent kihoztak az alkotók amit csak egy csizmás-kalapos macskából lehet. Humoros ,szeretni való és igazi családi mese.

2015.06.07 Mr. Z

Na és akkor itt van, kapott egy külön filmet a kedvenc kandúrunk. Nagyon vártam hisz egyik kedvencem volt a Shrek-ben. Sajnos nem lett akkora sikerbomba mint elvártam, egyszer meglehet nézni de nem egy remekmű.

2017.07.04 gerda

Ismét egy nagy meséből kivált szereplő önálló meséje, nem igazán nyerte el tetszésem, ahogy a többi ilyen típusú mese sem. Kevés volt a macska karaktere ehhez.

2015.10.20 Pillcsi

Aranyos kis történet, de nem egyedi. Szinte az égigérő paszuly koppintása, csak hollywoodi stílusban. Ettől függetlenül tetszett bár szerintem most néztem először és utoljára.

2015.06.24 Newyqrk

Vártam a filmet, szerintem a karakter megérdemel egy saját filmet. Szamáré is csak az nehéz lenne JÓL kivitelezni sajnos. Jól megtartotta a saját tulajdonságait bár lehetett volna kicsit gonoszaabb, mint a Shrek 2 elején.

2016.02.25 Kicc

Őszintén bevallom, nem szeretem ezt a filmet. Nem mondom, hogy Csizmás Kandúr nem érdemel meg egy saját filmet, mert dehogynem, csak sajnos ez nagyon kusza volt. Tipikus esete annak, amikor egy jó bevételt hozó meséről akarnak még egy bőrt lehúzni, c... Több

2015.12.10 Bius

Egyszer nézhető kis animáció a Shrekből már jól ismert csizmás kandúr figurával.Vicces meg jó volt,de nem eget rengető csak kapott 90 perc szerepet külön ez a cicus.

2014.10.04 RókaÚr

Meglepően jól sikerült ez a film, szerintem jobb mint a Shrek harmadik és negyedik része. Nagy előnye, hogy teljesen eredeti a sztori. A karakterek részben ismertek, részben át lettek dolgozva. Jól illeszkedik a Shrek világ elképesztő és vicces légkörébe. Örülök, hogy a készítők csináltak egy ilyen aranyos kis spin-offot.

2018.01.20 up89

Várható volt, hogy a készítők jelentkezni fognak egy egész estés Csizmás Kandúr filmmel.... Vegyesek az érzéseim, véleményem szerint nem igazán sikerült maradandót alkotni...

2015.03.31 epeeer

Szerintem jó film! Nagyon jó ötlet volt Csizmás Kandúrról egy külön filmet készíteni, simán elég volt a karakter, hogy elvigyen egy egész estés mozit. Én remekül szórakoztam, az biztos+

2015.02.28 csokiii

Egész jól sikerült film. Izgalmas és vicces, nekem tetszik. Nem csodálom, hogy készült egy külön film Csizmás Kandúrról.

2015.03.30 anolib

Nem volt rossz mese. Kicsit tartottam tőle, hogy a Shrek című meséből egy karakterről fog szólni, de kellemesen csalódtam.

2016.06.03 olgaasFug

Na ez jó lett! A Csizmás Kandúrban bizony benne volt még egy film. Külön jó, hogy nem az egyébként népszerű szamár történetét dolgozták fel. A Csizmás, a kandúr egyszerre vicces, igényes, új, szórakoztató és izgalmas. Antonio Banderas karaktere maga az imádnivaló cuki macsó macsek. Imádom!