Csúcsformában 2.

Rush Hour 2

2022.08.16 erahurka

Egész közel áll az első részhez, de sokkal viccesebbre van véve, nekem ez már kicsit túl sok volt. Mondjuk a humora is olyan, hogy a legviccesebb jelenet egy stáblista alatti baki volt, ahol Chris Tuckert hívták telefonon forgatás közben, aztán Jackie-vel is akart beszélni a fazon mikor megtudta hogy ott van.

Chris Tucker talán őrültebb,és bolondabb,mint az első részben.A történet maga nem túl erős,de itt nem is az a lényeg! Nevessünk,és nevessünk. Az meg jön minden mennyiségben !

2017.08.04 Orosz István

Nagyon jól sikerült a folytatás, és szerintem jobb lett mint az első rész. Poénosabb viccesebb, több benne az akció. Kevés film mondhatja el magáról, hogy hozta az első rész szintjét.

2019.04.20 Norbert93

Nem a megszokott Jackie Chan humor ez az amerikai vígjáték, de Jackie-nek ez is kiváltképpen jól áll. Talán nincs ennél viccesebb filmje, nekem valahogy jobban átjött, mint a kínai humor, bár azzal sem volt semmi bajom.

2018.07.23 Norbi

Méltó folytatása az elődjének . A szintem tartás megtörtént , sőt nyomokban talán felül is kerekedett a minősége a filmnek., bár egy kicsit túl komolytalan volt helyenként, de tetszett.

2016.07.31 zselyke

Nagyon jó film talán a legjobb Jackie Chan film

2021.08.22 freeman

Király film.

2014.10.12 ZsoltSon

Bár a humora nem fogott meg túlságosan, de az akciójelenetek továbbra is elég ütősek, és bár nem került be a kedvencek közé, ez a kerek másfél óra teljesen rendben volt. Sem Lee, sem Tucker nem a szívem csücske, és külön-külön idegesítenek egy kicsit, de együtt teljesen emészthetőek.

2015.11.05 danda115

A második rész valamivel gyengébb lett az előzőnél, de Tucker és Chan párosa továbbra is remekül működik. Rendben, ez csak egy akcióvígjáték, sok mindent nem lehet tőle elvárni, de kellemesen szórakoztat, és elrepül vele az idő. Nem akarom túlértékel... Több