Derült égből fasírt 2: A második fogás

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

2024.03.18 orákulum

Az elsőnél kicsit gyengébb

Szerintem nem volt olyan jó, mint az első, de rossznak sem mondanám. A történetben talán egy kicsit még jobban érződik a sablonosság, ennek ellenére szerintem a kisgyerekeknek élvezhető. A látvány túltesz az első részen is. A karakterek az első részhez hasonlóan kissé kidolgozatlanok. A történetben és a poénokban szerintem hasonlít A Lego kalandhoz, ami nekem abszolút favorit az animációs filmek között. (Már azért is, mert Emmettel jobban tudok azonosulni, és a Lego is közel áll a szívemhez.) Kisgyerekes családoknak jó szívvel ajánlom!

2018.01.20 mamiéstöti2

Talán egy fokkal sikerült csak gyengébbre, mint az első rész, de csak azért mert nem sok újítás került bele.

A szerethető fantasztikus teremtmények miatt adtam négy csillagot erre a nagyon aranyos kis animációs mesére.Vicces,és kedves történet,tényleg minden korosztálynak,és generációnak melegen ajánlott.Sokszor nézős,nemcsak szomorúbb napokra.

2017.09.13 Deku

Erre a filmre valószínűleg pár hét múlva már nem emlékszek de még így sem volt rossz benyomásom róla. Erősen tart egy bizonyos átlagos szintet emiatt van az, hogy feledhetetlen tud lenni.

2019.02.23 dailyfilmsan

Egy ici picit gyengébb, mint az első rész történetben. Ezt viszont pótolja a látvány. Nagyon ötletesen ragadták meg a kajalények kinézetét. A főgonosz viszont ngyon lanyha indítékot és háttért kapott magának. Ezt leszámítva szórakoztató, aranyos, kis cuki.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádtam az első részt is, így szinte borítékolható volt hogy ez is tetszeni fog. Igazán egyedi ahogy azt játszák, hogy a létrehozott kaják életre kelnek és meg kell menteniük őket főhőseinknek. A marsmelow cukorkák voltak a legaranyosabbak, amikor Fl... Több

2017.08.07 felicity

Ez is egy nagyon jó történet. Jobb az első résztől. Nagyon jól ki vannak találva az étel-állatok, és nagyon cukik. És a neveik is milyen jók. mindenkinek ajánlom. :)

2018.03.30 NFG

Látványvilágában szerintem jobbra sikerült, mint az előző! Ennek ellenére a története nem tetszett annyira! Vicces volt és aranyos, de jobb lett volna azért nem elkészíteni!

2017.12.30 authorgirlll

Méltó folytatás egy nagyon jó filmhez. Mindkét részt szeretem és láttam többször is. Kedvenc rész amikor felcsendül a Get ready for this. Imádni való az eper baba. Gonoszságra már az elején rá lehet jönni. Rendkivül szép képvilága van a filmeknek. Nagyon ajánlom nem csak gyerekeknek.

2015.07.24 szd91

Az első is szuper volt a másodikban se csalódtam. Folytatódott a nagy "kajacsata". Flint kicsit elszállt de aztán csak észbe kapott épp időben még. Az egész mese olyan bájos, magával ragadó. A képvilág kellemes. Ha nem szólna semmiről akkor is elnézném órákig.

2015.06.05 Brigusz724

A történet ott folytatódik, hogy a felügyelet nélkül hagyott Flödszömdöför cuki étel-állatokat kreál. Nekem nagyon tetszik a sok étel-állat, olyan aranyosak és úgy felfalnám mind.. olyan éhes lettem.

2015.07.26 one1970

Az első részt is imádom :) Ez is nagyon tetszik, szerintem nem csak a gyerekekre van úgymond '"oktató" hatással. Számomra az jött le a rajzfilmből, hogy nem számít ha más vagy, légy egyedi, de ne változz meg más miatt. A tudós srác karaktere pedig a legjobb :)

2015.06.28 ElfRider

Az első rész után tetszett a folytatás is. Érdekes, színes, és étvágygerjesztő ez a mesevilág, amit a szerzők készítettek a sok édességgel, gyümölccsel és megannyi ínycsiklandó étellel, amik állatkák módjára élnek a földön. Az emberi karakterek pedig... Több

2015.06.16 cunci

Amennyire tetszett az első rész, annyira nem fogott meg a második. Szerintem kár volt ennyire ragaszkodni a folytatáshoz. A történet bár nem annyira eredeti és meglepő mint az első részben de mégis magával ragadó valamilyen szinten. De valami mégis hiányzott belőle. Mindenesetre egyszeri megnézésre alkalmas.