Des

Phalanx   2020. 06. 14.

Félig krimi, félig pszichothriller, meg egy picit kordokumentum is.

Holló Nézhetetlen  2020. 02. 11.

David Tennant mindenféle manír nélkül hozza ezt a borzasztóan izgalmas figurát.

DarkLion Nézhetetlen  2020. 01. 24.

izgalmas sorozat egy nagyon furcsa főszereplővel a középpontban

David Tennant

A sorozat Brian Masters könyve, a Killing for Company alapján készült. Az író a börtönben látogatta és interjúvolta meg Nilsent.

(Varga_Júlia )

Dennis Nilsen 37 éves volt a sorozatban bemutatott események megtörténtekor - David Tennant 48 éves volt a forgatáskor.

(Varga_Júlia )

Egy azonban biztos: én többször meg fogom nézni ezt a sorozatot, mert bőven adnak nekünk gondolkodni valót, most azonban még ki kell pihennem ezt az élményt és fel kell dolgoznom a látottakat. A Des kötelező darab a creepy műfajok kedvelőinek. több»

Kinek ajánljuk: Mindenkinek, aki egy kicsit is érdeklődik a sorozatgyilkosok, és azon belül Dennis Nilsen története iránt. több»

Az, hogy a háttérmunka szinte tökéletesen adja vissza a ’80-as évek Angliáját, már csak hab a tortán. Az operatőri munka és a zene szépen hozza az elvárható feszültségkeltést, klausztrofóbiát, sőt még a filmben nagy szerepet játszó rothadó tetem szagát is képesek voltak valahogy érzékelhetővé tenni. több»