Desierto: Az Ördög országútja

Desierto

2018.12.30 Gino

Cuarón nagyon jól összehozta ezt a "hajsza" filmet, amibe belevegyítette az emigráció viszontagságait. Szerintem ez egy fontos perspektíva, és nagyon aktuális téma.

2017.11.18 indingo

Annyira nem voltam elragadtatva a filmtől. A pali mindig mindenkit, ezer méterről telibe lő, de a főszereplő csávót 10 méterről is elvéti. Meg amikor kocsival menekülnek, normális ember az utat nézi........

2017.12.10 Deku

Hangulatból nem volt hiány és a színészi játék kiemelkedően elkészült. Eme film hihetetlenül könnyed és szórakoztató. Igazán tetszett benne, hogy nem akart olyan nagynak látszani és bőven azt a szintet hozta, ami elvárható tőle.

2018.04.15 TomÁcs

Jeffrey Dean Morgan karakterét nem egészen értettem. Persze védi a hazáját, meg minden de volna rá más mód is. Érdekes film, mindig történik benne valami.

2017.04.21 MMcFly2015

A történet rém egyszerű, de a jó rendezés megmenti a filmet, így nem lehet unalmasnak jellemezni. Mégis van egy kis hiányérzetem. A 80 perc hozott egyfajta izgalmat, de ha kicsit drámaibbra nyújtják, és megtudom érteni (szeretni) a karaktereket, akko... Több

2017.12.10 Greeta

Felkavaró film. Mi Európából könnyen osztjuk az észt, de ha belegondolunk, hogy milyen lehet egy olyan országban élni, ahol bármikor az életedre törhetnek, lelőhetnek az azért nem könnyű.

2017.07.03 Chatman

Cuarónnak ez a szociális drámája nem annyira nyűgözött le, mint ahogy vártam tőle. Inkább lett belőle egy kicsit akciózós, zilált alkotás.

2016.10.08 vejunkanew

nagyon jó vizualitás, sivatagi hajsza, én elégedett voltam vele.