NA

Az a hülye szív (2017)

Dieses bescheuerte Herz

issue   2018. 10. 13.

Ősztinént szólva nem igazán voltak komoly elvárásaim, de úgy alakult, hogy premier előtt tudtuk megnézni. Hát, azt kell mondanom, hogy számomra csalódás volt, az ilyen jellegű drámákból tucatjával tudnék jobbat mondani. Üres, lapos, a poénokból sem volt sok, ami volt, az pedig nem igazán tudott mosolyt csalni az arcomra. kár érte, ez most egy kettes tőlem.

danny   2018. 10. 12.

Kellemes, szívmelengető drámai vígjáték lett az Az a hülye szív. nem állítom, hogy ez a német filmezés csúcsa, de a maga műfajában abszolút helytáll és szórakoztató. Én megadom rá a 4 csillagot.

grigoriy1rem   2018. 10. 11.

Ó, hát engem nagyon megérintett ez a történet, szerintem egész szépen ki vannak dolgozva a karakterek, és igazából ez hagyott nyomot. Imádtam. Csakis ajánlani tudom!

Jürgen Tonkel
Uwe Preuss
Nadine Wrietz
Elyas M’Barek

A film forgatása 2016. őszén zajlott Berlinben és Bavariában.

A német filmalap, a FilmFernsehFonds Bavaria 900 ezer euróval támogatta a filmet.

A filmet vegyesen fogadták a német kritikusok. A FilmService újságírója ekképp fogalmazott: "Bestseller adaptáció olcsó üzenettel, kiszámítható történettel és hiteltelen karakterekkel."