Dutyi dili

Stir Crazy

2019.07.29 Ms. Akárki

Imádom. Lebilincselő vígjáték. Már rengetegszer újranéztük és a börtönös jeleneteken amikor az elején keménykedni próbálnak mindig sírva röhögünk. Az a járásXDD Klasszikus vígjáték amit mindenkinek egyszer látnia kell az epikus színészpárossal.

2018.01.20 mamiéstöti2

Egy igazán kikapcsoló vígjáték a jól összeszokott szereplő párostól. Van jobb alkotásuk is, de ez is tetszett.

2017.10.25 Deku

Kegyetlen csalódás töltött el amikor a végére értem ennek a filmnek. Végtelenül elszomorított ez a film mivel tele volt már megunt és agyon csépelt elemekkel.

2016.02.14 doroffee

Jópofa kis film, van benne pár jó poén, végig vicces. A maga kategóriájában kifejezetten humoros, bár világmegváltó gondolatokat és nagyon intelligenst humort nem várhatunk tőle. A magyar szöveg nagyon szórakoztató, ahhoz nem fér kétség.

2015.06.11 Tomi

Kiskorom egyik kedvence. A mai napig szeretem, nevetek rajta. Egy nagyszerű film. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki nem látta nézze meg aki meg látta nézze újra :D

2015.06.26 FarZoo

Imádtam ezt a filmet és most is szeretem. Szórakoztató, vicces, igazi vígjáték. Ma is élménnyel tölt el, megnevettet, felvidít. Egy élmény, ahányszor megnézem. Nevetésre, jó kikapcsolódásra vágyóknak ajánlom!

2016.02.09 Kandurbaba

Nem igazán fogott meg a film. Nem tetszett a humora, sem a stílusa. Őszintén szólva sokat unatkoztam rajta. Kissé idióta, sablonos, semmitmondó film és a színészek sem profik.