Zsceeeka   2018. 03. 31.

Igazán bugyuta egy film, sem a sztorija nem tetszik, sem a színészi alakítások nem győztek meg (nem is tudom, miért néztem végig végül). Középszerű, egyszer sem nézős.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Agyament vígjáték melyben több ismert arc megjelenik és egy-két emlékezetes humor is elcsattan. Egyszer nézhető.

Berto49   2018. 03. 17.

Larry David nem vált a kedvencemmé, rettenetesen ellenszenves volt számomra. A történet is nagyon elrugaszkodott a való élettől. Ráadásul a manapság nagyon divatos altesti humor vezető szerepet játszott, ezzel akarták a vígjátéki vonalat erősíteni, d... több»

A párbeszédek majdnem teljesen improvizáltak voltak, mint Larry David Félig üres című HBO sorozatában.

(magyaristvan)