Bazi nagy film

Epic Movie

2022.10.13 JRD

Bugyuta paródiahalmaz, mely megcélozta a csillagos eget, de csak a pöcegödörig jutott. Ízléstelen, bárgyú, összefércelt és történet nélküli film. Az ilyen még figyelemre sem érdemes. De nézd meg és döntsd el magad! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2016.09.22 kecsaa

Nézhetetlen paródia, amely mindent humort, jó poént nélkülözött. Egyáltalán nem szórakoztam jól rajta. Legfeljebb kínomban nevettem, de nem azért, mert jól szórakoztam.

2015.05.03 Mozi22

Tökéletes agyzsibbasztás, megfelelő dolgokat vettek gorcső alá a kiparodizálás céljából, de olyan szintre emelték azt, hogy az már az agyi leamortizálás szintén leledzik.

2018.07.09 daportal

A film Aaron Seltzer és Jason Friedberg agymenése. A rendező és írópáros a hasonló hangvételű paródiáiról híres, de voltak ettől sokkal ütősebb alkotásaik is. A legnagyobb probléma, hogy nincs igazi cselekmény, nincs izgalom, csak önkényesen elsütött... Több

2014.10.26 JamesBont

Ez egy eszetlen, bugyuta paródia, aminek nincs értelmes története, minden önkényesen a poén szolgálatába lett állítva. Csakhogy a poénok koránt sem ütnek akkorát, mint azt az alkotók szerették volna. Nem csoda, hogy a kritikusok egészen gyengén fogadták ezt a filmet. Lehet paródiákat csinálni, de nem így.