
Vélemények (1)
Írj véleményt
Ms. Marvel 6. rész
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Sajnos az évadzáró rész csak érdekes lett nem izgalmas. Valahol megint elvesztették a fonalat a forgatókönyvírók, hiszen egy olyan kisstílű lett amivel az a rész ismét visszazuhant egy átlagos szintre. Szerintem egy üldözéses akcióval jobban lehetett... Több