Esti mesék

Esti mesék

Bedtime Stories
indingo

A pozitív életszemléletű, a harmincas éveit taposó Skeeter egy szállodában dolgozik karbantartóként. Nővérének, aki épp a közelmúltban vált el, váratlanul el kell hagynia a várost, ezért megkéri Skeetert, hogy amíg távol van, vigyázzon a gyerekekre. Hősünk sikerrel veszi a feladatot, és esti… Több

Rendező: Adam Shankman
Forgatókönyvíró: Matt Lopez, Tim Herlihy
Premier (HU): 2008.12.25. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.09.18 Juki-onna

Egy mese felnőtteknek hétfőre, ha még hiszünk a csodákban. Energiával tölt fel, és megadja a kezdő lendületet egész hétre.

Nagyon sok negatív kritikát olvastam a filmről, és most kiállok mellette! Nagyon könnyed a történet, és azt sugallja, hogy ha nagyon hiszünk valamiben, és kitartunk mellette, az sikerülni fog. Igaz, inkább egy kedves meseformába öntve, és inkább gyer... Teljes kritika

2017.04.11 indingo

Szerintem teljesen rendben volt a film, nekem tetszett. Kikapcsolódásnak tökéletes volt. A gyerekek tuti imádni fogják. Helyes a története, ez egy jó Adam Sandler film.

2017.07.23 Orosz István

Egész jó kis családi végjáték néhol kicsit érzelgős, de van benne fantázia. Aki nem látta mindenképpen nézze meg, a nagy szemű tengerimalac gülüke is nagyon vicces.

2017.02.02 hszpp

Szerintem az egyik leggyengébb film Adamtől,de ettől függetlenül egyáltalán nem rossz. Nézhető egészen kicsi gyerkőcökkel is,barátokkal,párral is. Szórakoztató,és kedves történet,cuki gyerkőcökkel,és jó színészekkel:)

2019.07.27 Ms. Akárki

Klassz kis film volt. Nagyon eredetien foglaltám keretbe a történteket ezzel a mese=valósággal. Vicces és akciódús. Adam Sandlernek nagyon jól állt ez a film.

A szálloda tulajdonos neve Barry és Skeeter futurisztikus neve Barakto, ez utalás Barack Obama elnökre.Szerző: diumiu

Adam Sandler szerint Russell Brand teljesítménye a főszereplők közül a legmagasabbnak bizonyult a közönség körében.Szerző: diumiu

A filmben feltünő bulldog Adam Sandler saját kis kedvence, Motzaball.Szerző: diumiu