Evita

Evita

2023.08.28 Ergit

Evita tökéletes életét látjuk, csak ne lenne az a fránya Banderas, aki mindig szembesíti az asszonyt önmagával! Igazából nem tudjuk ebből a műből sem, hogy kivé vált Evita, vagy ugyanaz az olcsó kis nő maradt drága ruhákban?

2021.03.23 Artemisia

a nap véleménye

Ne sírj értem, néző!

Eva Perón életrajza egy Andrew Lloyd Webber musical nyelvén elmesélve. Páratlan párosítás, amelyből valami esszenciálisan tökéletesnek kellett volna születnie. Olyan alapanyag volt adott, mellyel egyszerűen lehetetlennek tűnt elrontani a produkciót. ... Teljes kritika

2015.04.18 rbernadett

Amikor beültem erre a filmre a moziba még nem tudtam, hogy musical lesz, és azok közül is végig éneklős fajta. Ez rontott egy kicsit az értékéből, viszont tény, hogy a dalok nagyon szépek, Madonna élete legkomolyabb alakítását hozza és Antonio Banderas bebizonyította, hogy tud énekelni.

2017.12.30 Zsceeeka

Az értékelései nem túl jók, de én annak idején is szerettem ezt a feldolgozást és ma is jónak tartom. Újra láttam színházban és utána muszáj volt ezt is újranézni. Rendben van és én Madonnát és Banderast is jónak találom a szerepében.

2016.04.17 Macko

Jónak mondható életrajzi film, de inkább sablonosnak mondanám. Kissé vontatott a történet és sokszor unatkoztam rajta. Átlagos, egyszer nézhető, pedig az alapötlet nem rossz. A zene jó.

2019.02.10 Johnie

Legjobb musical!

Gyönyörű film egy megrázó történet, nagyon jó szereplőkkel!Na és a magyar helyszíneket is jó látni! Madonna tökéletes választás volt!! Ő maga Evita! :-)