Exek és szeretők

Enough Said

2015.10.20 Pillcsi

Ez a film pont annyira romantikus mint amennyire kell és nincs túl nyálazva. Szeretem amikor a romantikát és a szerelmet keverik a humorral. Nagyon tetszett és már többször is megnéztem. Hűvős téli estékre kiváló!

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Minden embernek ajánlom, akinek volt már legalább 1 éves kapcsolata. Úgy hiszem, hogy az Exek és a szeretők a többieket nem érdekelné, vagy legalább is nem értékelnék. Hiteles, a maga nemében romantikus és életszagú film, amely remek kikapcsolódással szolgál.

2015.03.30 Helgus

Nagyon tetszett a film, mindenkinek ajánlom. Végre nem ezek a mű-dumák, nem brillírozik mindenki - egyszerű emberek. Valós, emberi kapcsolato(ka)t mutat be. Albert figurája különösen tetszett, annyira szerethető, aranyos férfi, hiába nem egy "adonis... Több

2015.09.04 Quinlan

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.

2017.04.24 jozsagabri

Tetszett a filmben a szereplők összjátéka és harmóniája. Némely jelenetek kissé untattak, laposak voltak, de a fő mondanivalója átjött, tanulságos történet.

2015.01.25 viraag

Laza kis limonádé. Unalmas vasárnap délutánok legjobb programja, de nem nagy durranás.

2015.06.27 Mócii

Nagyon jó kikapcsolódást nyújt ez a film. Hihetetlenül aranyos film, a humora kiváló! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Szerintem ez egy élvezhető film, ami még egy kis tanulságot is rejt magában.

2015.02.17 kamivagyok

Bár még élne... A Dropban és itt is teljesen más karaktert alakít Gandolfini, de mindegyik esetben hiteles és felejthetetlen. Ajánlom a filmet pároknak, nőknek, férfiaknak. Mindenkinek. Mindegy, kinek.

2020.06.07 Mayflower657

Érdekes film

A legutolsó vélemények alapján tovább akartam lapozni, de aztán megnéztem az előzőeket is. És végül a filmet is. És megérte. Ezt a filmet olyanok fogják értékelni, akik vagy 40-en túl vannak, vagy már sokat csalódtak. Aki látta Natalie Portman Ahol a szív lakik című filmjét, amiben Lexie végül a pocakos, rovarírtó férfihoz megy feleségül, az érteni fogja ezt a filmet is. Ahogy szokták mondani, ha egy fokkal szebb, mint az ördög, de kedves, a nőnek tetszeni fog. És itt nem arról van szó, hogy kockás hasizom kell, és luxus autó, hanem, hogy szeressék a nőt. Mert ami az életet vidámabbá teszi, az egy olyan társ, akinek van humora, és jó vele lenni. Hogy pocakos férfi? Vagy nem a legszebb nő a világon? Nem számít. A film jó, de ahhoz, hogy valaki értékelje, nem 20 évesnek kell lenni, esetleg sok más rossz tapasztalatot kell átélnie. Mert az élet erről szól, hogy csalódunk, tovább lépünk, és végül (ha szerencsések vagyunk) találunk valakit, aki nem az akit kamasz korunkban elképzeltünk magunknak, de boldogok vagyunk vele. És végül is, ez az élet!