Exek és szeretők

Enough Said

2020.08.16 Crystaldeer

Imádtam ezt a filmet, kár hogy James Gandolfini utolsó filmje volt. Laza, kedves, humoros ,de inkább drámai hangvételű.

2019.08.17 indingo

Olyan jellegtelen az egész film és valahogy szereplők, a karakterek sem voltak szimpatikusok. Sok minden nem történt benne.

2017.06.24 Berto49

A történet még elment volna, meg a főhősnő is szerintem elég jó volt, de James Gandolfini szerepeltetése ilyen szerepben undorító! Egy szakállas hájtömeg, nem is csoda, hogy 51 éves korában meghalt. Színészi vénát – ha egyáltalában volt neki – még ny... Több

2019.03.14 Timcsi

Eléggé unalmas és elcsépelt történet, ezerszer hallott párbeszédekkel, beszólásokkal.

2015.04.20 Zsceeeka

Aranyos kis film. Érettebb nézőknek ajánlott, nem az a fiatal felnőtteknek készült romantikus vígjáték. Poénos, bájos és elgondolkodtató. Nagyon tetszett.

2015.09.29 Loborg

Nagyon tetszett ez a romantikus vígjáték , végre egy felnőtteknek szóló történet , igazán felnőtteknek. A színészek játéka megnyerő volt , a történet pedig aranyos .

2015.05.13 hejnekem

Nem voltam kész arra, hogy ennyire kényelmetlenül érezzem magam a film alatt, úgyhogy ez egy meglepetés volt. Szerettem benne a romantikát és humort, és a kémiát a két főszereplő között.Ez egy jó film volt.

2015.08.26 Mr. Zero

Ezek után már szinte kedve sincs az embernek filmet nézni annyira borzasztó. Próbálkozásnak éppen megteszi de ennyi és nem több. Kerülős fajta az ilyen film.

2017.08.05 penzesisti

Végre nem a sablonos, minden szempontból tökéletes, szép, makulátlan karakterek lávsztorijáról szól a film. Kilép a szokások medréből, mutat újat, humoros.

2015.06.16 cunci

Nagyon jól eltalált kis film ez. Életszerű volt, nem volt sem erőltetett, sem ízléstelen. Gandolfini nagyszerű volt, sajnálom, hogy meghalt, nagyon jó színész volt. A többi színész is jól teljesített, nem estek ki a szerepükből, elhittem, hogy ők tén... Több

2015.06.11 fancsi094

Bár még élne... A Dropban és itt is teljesen más karaktert alakít Gandolfini, de mindegyik esetben hiteles és felejthetetlen. Ajánlom a filmet pároknak, nőknek, férfiaknak. Mindenkinek. Mindegy, kinek.

2015.05.17 inemeth

Végtelenül őszinte és hihetetlenül bájos film, elsősorban nőknek. Azért is szerethető, mert nincsenek tökéletes szereplői, mindenki esendő. Élvezetes és tanulságos.

2015.06.29 Buborék

Ez az a film, amit nem lehet megunni. Tele van érzelemmel és humorral is! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

2015.08.20 Filmzabáló

Romantika felnőtteknek. Nem, nem kell korhatáros műalkotásra gondolni, szimplán csak egy rendkívül érett romantikus komédiára, amely még férfi szemmel is teljes mértékben szórakoztató.